Detektywi
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poznaj detektywów!

Zapraszamy was do udziału w konkursie, który da wam szansę na osobiste spotkanie z ekipą śledczą z serialu "Detektywi"!


"Detektywi" to serial z gatunku docu-crime. Tytułowi detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Scenariusz każdego odcinka pisany jest na podstawie autentycznych wydarzeń. Zdarza się, że klientami biura detektywistycznego są nie tylko ofiary i ich rodziny, ale również oszuści, których "prawdziwe" oblicze odkrywane jest podczas śledztwa. W rozwiązaniu spraw, które otrzymują nasi detektywi, pomagają prawdziwi lekarze kryminalni, laboranci, prawnicy, biolodzy, grafolodzy oraz psychologowie, a nawet jasnowidze.


Jeżeli chcecie poznać osobiście bohaterów serialu, to zapraszamy was do udziału w naszym konkursie! Nagrodą główną jest wizyta na krakowskim planie "Detektywów", która będzie miała miejsce między 12 a 15 czerwca 2012 (o dokładnej dacie powiadomimy zwycięzcę tuż po rozwiązaniu konkursu). 

Reklama


Aby wziąć udział w naszym konkursie każdy uczestnik powinien:


- Zarejestrować się w serwisie www.swiatseriali.pl - w przypadku gdy takiej rejestracji jeszcze nie dokonał. 


- Zapoznać się z regulaminem konkursu


- Polubić naszą stronę na facebooku: http://www.facebook.com/SwiatSeriali


- Odpowiedzieć na poniższe pytania:


1) Którzy z detektywów są prawdziwymi aktorami, a którzy policjantami?


2) W której edycji "Tańca z gwiazdami" mogliśmy zobaczyć taneczne popisy Macieja Friedka? 


3) Która ze spraw prowadzonych do tej pory przez ekipę z "Detektywów" wydała ci się najciekawsza? Opisz nam dlaczego właśnie to śledztwo zrobiło na tobie największe wrażenie?


Na koniec trzeba wysłać maila z odpowiedziami na adres konkurs@swiatseriali.pl wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, telefon, email kontaktowy - tożsamy w adresem mailowym wskazanych w formularzu rejestracyjnym - i swój nick w serwisie swiatseriali.pl.


Konkurs rozpoczyna się 1 czerwca i trwa do 10 czerwca, do godziny 23:59:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie ŚwiataSeriali.pl 11 czerwca 2012 roku. Osoba, która wygra konkurs zostanie przez nas wcześniej powiadomiona drogą telefoniczną.


Zapoznajcie się także z regulaminem konkursu!


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: wizyta na planie | Detektywi | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy