Detektywi
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec "Detektywów"!

Po siedmiu latach stacja TVN zdecydowała się zakończyć emisję serialu "Detektywi". Sprawdź szczegóły!

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, "Detektywi" nie pojawią się w wiosennej ramówce stacji. Popołudniowe pasmo, w którym nadawany był serial zostanie całkowicie przebudowane. - Wszystko wskazuje na to, że "Detektywi" nie wrócą już do ramówki - powiedział zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja.

Powodem zdjęcia z anteny "Detektywów" były słabe wyniki oglądalności. Jesienią tego roku serial nadawano o godzinie 16.55. Jego ostatni premierowy odcinek został wyemitowany 30 listopada.

"Detektywi" to serial typu docu-crime opowiadający o krakowskiej agencji detektywistycznej, która w każdym odcinku dostaje inne zlecenie rozwiązania zagadkowej sprawy. W rolach głównych występują byli funkcjonariusze policji: Maciej Friedek, Marzena Fliegel i Krzysztof Dziób.

Reklama

Co zamiast "Julii"?

Nie są to jedyne zmiany w ramówce stacji. W miejsce telenoweli "Julia", której ostatni odcinek zostanie wyemitowany 14 grudnia, zimą ani wiosną nie pojawi się żaden serial.

Ta wiadomość z pewnością rozczaruje fanów Filipa Bobka i Julii Kamińskiej, którzy oczekiwali na pojawienie się w telewizji autorskiego projektu serialowej BrzydUli "Danie dnia".

Szczegóły nowej ramówki nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że na pewno kontynuowane będą dwie lubiane przez widzów produkcje: "Ukryta prawda" i "W11 - Wydział Śledczy".

Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Julii"? Sprawdź już dzisiaj!

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Detektywi | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy