Detektywi
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1034
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Detektyw Krzysztof Dziób zostanie porwany!

Widzowie TVN po raz pierwszy w historii będą mieli szansę być świadkami sprawy, w której rozwiązanie zaangażują się detektywi, komisarze z Wydziału W-11 i sędzia Anna Marii Wesołowskiej. Nieoczekiwanie detektyw Krzysztof Dziób przepadnie bez śladu...

W realu praktycznie się nie zdarza, żeby zagadka kryminalna została rozwiązana w ciągu jednego dnia, a już następnego sprawcy przestępstwa trafili przed sąd. Ale w telewizji jest to możliwe!

Bo oto w czwartek 14 kwietnia widzowie TVN poznają wyjątkowo przejmującą historię, która wpłynie do krakowskiego biura detektywów. Jej przebieg zmusi do natychmiastowego działania komisarzy z W-11, co będzie można zobaczyć jeszcze tego samego dnia. A już w piątek 15 kwietnia sędzia Anna Maria Wesołowska zdecyduje, jaki będzie finał sprawy "Przeklętego". Sprawiedliwość dosięgnie więc sprawców w błyskawicznie!

Reklama

Do detektywów zgłosi się młoda matka, która boi się o swoją 6-letnią córkę. Twierdzi, że dziewczynka obserwowana jest przez tajemniczą kobietę. W sprawę angażuje się detektyw Krzysztof Dziób. Szybko odkrywa, że klientka zataiła przed nim dramatyczne fakty z życia swojej rodziny - jej mąż czeka w areszcie na proces w sprawie molestowania seksualnego ich córki. Wkrótce wychodzi również na jaw, kim jest tajemnicza kobieta i kto jest jej wspólnikiem.

Ten fakt oraz dziwne zachowanie klientki i stosunek jej ojca do całej sprawy coraz bardziej niepokoją detektywa. Niedługo potem zapada wyrok - ojciec dziewczynki zostaje uznany za winnego molestowania córki. Śledztwo wydaje się być zamknięte. Ale dziewczynka zostaje porwana. Na dodatek detektyw dowiaduje się, że aresztowany uciekł z więziennego transportu, więc postanawia kontynuować śledztwo. Wkrótce Krzysztof Dziób sam znika w tajemniczych okolicznościach...

Kiedy samochód detektywa zostaje wyłowiony z jeziora, do akcji wkraczają komisarze z W-11. Muszą ująć zbiegłego przestępcę, odnaleźć jego porwaną córkę i ustalić okoliczności zaginięcia detektywa Krzysztofa Dzioba. Komisarze Maciej Dębosz i Anna Potaczek mają coraz więcej podejrzeń, że za porwaniem dziewczynki stoi zorganizowana siatka pedofilska. Komu i dlaczego zależało na uprowadzeniu dziecka i detektywa? Czy rzeczywiście ojciec dziewczynki był jej katem? A może ofiarą spisku? Jaki udział w sprawie ma matka 6-latki, jej ojciec - szanowany prawnik oraz obserwująca dziecko kobieta? Krok po kroku wyjątkowo skomplikowane i niebezpieczne śledztwo odkrywa wszystkie karty.

Przestępcy nie będą długo czekać na karę. Następnego dnia stawią się na rozprawie, pod przewodnictwem sędzi Anny Marii Wesołowskiej. Na sali sądowej okaże się, kto kłamie i kto jest winny tragedii 6-letniej dziewczynki. Sprawę "Przeklętego" ostatecznie rozstrzygnie sprawiedliwy wyrok sędzi Anny Marii Wesołowskiej.

Chciałbyś sobie przypomnieć pełną obsadę serialu "Detektywi"? Zobacz tutaj!

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy