Reklama

Monk

Detektyw Monk

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1623
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podwójna dawka Monka

​TVN 7 od 15 lipca zaprezentuje coś dla bardziej doświadczonych fanów serialu "Detektyw Monk", ale też dla tych dla których jest to pierwsza przygoda z tytułowym śledczym. W dni powszednie - 1. seria serialu, natomiast w poniedziałki późnym wieczorem - sezon ósmy.

 

Reklama

Adrian Monk to bardzo utalentowany detektyw, który cierpi na pewne zaburzenie psychiczne. To właśnie ono zahamowało jego karierę w wydziale zabójstw policji San Francisco. Po tragicznym i nierozwikłanym morderstwie żony Monk nabawił się dziwnych fobii.

Panicznie boi się zarazków, zatłoczonych miejsc, wysokości, a także wielu innych rzeczy, aczkolwiek robi postępy, jeżeli chodzi o mleko. Morderstwo ukochanej żony bezustannie go prześladuje, gdyż jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. Detektyw dostaje polecenie opuszczenia wydziału policji. Zatrudnia pielęgniarkę o imieniu Sharon, która pomaga mu w jego staraniach o powrót do policji. W praktyce zostaje jego partnerem i razem z nim rozwiązuje kryminalne zagadki. Kiedy wydział policji prowadzi bardzo ważne śledztwo, które zatrzymuje się w martwym punkcie, służby z powodu braku ludzi do pracy muszą zwrócić się do Monka....a w związku z tym zmierzyć się ze wszystkimi jego fobiami.

Emisja pierwszego sezonu w TVN 7 od poniedziałku do piątku o 18:00, a sezonu ósmego w poniedziałki ok. 22:30.

Dowiedz się więcej na temat: Detektyw Monk | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje