Reklama

Monk

Detektyw Monk

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kończy karierę

"Monk" zakończy swój żywot na ósmym sezonie. Takie doniesienia potwierdził odtwórca głównej roli w serialu - Tony Shalhoub.

Aktor chciałby zrezygnować z dalszego udziału w serialu, w którym gra byłego policjanta. Po śmierci żony Monka pogłębiły się jego obsesje czy wyjątkowa czułość na symetrię i higienę.

Reklama

Shalhoub chciałby rozwinąć swoją karierę nie tylko aktorską, dlatego postanowił zrezygnować z roli Monka po ośmiu sezonach.

"To wspaniała praca, gdzie możesz pracować ze świetnymi ludźmi, a ja też polubiłem swoją postać, ale myślę, że po ośmiu latach już wystarczy. Wydaje mi się, że wykorzystaliśmy już wszystkie możliwe sytuacje i rozwiązania. I choć bardzo lubię ten serial i lubię przy nim pracować, to naprawdę chciałbym pomyśleć o przejściu do kolejnego rozdziału mojej kariery - jakkolwiek on by nie wyglądał".

"Myślę, że pewnie chciałbym dalej kontynuować karierę aktorską, ale chcę też wypróbować się w innych dziedzinach, może jako producent czegoś, w czym sam nie występuję?".

Ostatni odcinek siódmego sezonu "Monka" został pokazany 9 stycznia. Teraz Shalhoub przygotowuje się do zdjęć do ostatniego, ósmego sezonu, które mają się rozpocząć w marcu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje