Detektyw True Detective
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Detektyw: Kraina nocy" z Jodie Foster od 15 stycznia w HBO Max [zwiastun]

Serial "Detektyw: Kraina nocy" zadebiutuje na platformie HBO Max już 15 stycznia 2024. W rolach głównych zobaczymy laureatkę Oscara Jodie Foster oraz Kali Reis. Pojawił się właśnie oficjalny zwiastun i plakat produkcji.

Akcja czwartego sezonu "Detektywa" rozgrywać się będzie w mieście Ennis na Alasce. Śledztwo w sprawie zaginięcia sześciu mężczyzn pracujących na miejscowej stacji arktycznej rozpoczną panie detektyw Liz Danvers (w tej roli Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis). Będą się one musiały zmierzyć nie tylko z czającym się w ich wnętrzu mrokiem, ale też z tajemnicami ukrytymi głęboko pod skorupą wiecznego śniegu.

Reklama

Oprócz Jodie Foster i Kali Reiss w produkcji zobaczymy także: Akę Nivianę, Isabellę Star LeBlanc oraz Joela D. Montgranda.

"Detektyw: Kraina nocy": Kto wystąpi w serialu?

Aka Niviana wcieli się w rolę Julii, siostry Navarro, która opisywana jest jako "kobieta walcząca z demonami w swoim umyśle i swojej historii". Z kolei Isabella Star LeBlanc zagra Leah, pasierbicę Danvers, młodą kobietę "walczącą o swój głos i swoją tożsamość". Joel D. Montgrand wcieli się zaś w postać Eddiego Qavvika, ukochanego Danvers, maszera mocno związanego z miastem Ennis i jego historią. 

W pozostałych rolach wystąpią: John Hawkes ("Sesje"), Christopher Eccleston ("Płytki grób"), Fiona Shaw (seria "Harry Potter"), Finn Bennett ("Nierealne") oraz Anna Lambe ("The Grizzlies"). Ważnym elementem serialu będzie kultura rdzennych ludów indiańskich zamieszkujących Alaskę, w czym pomogą zatrudnieni do serialu konsultanci.

Scenarzystką, reżyserką, showrunnerką i producentką wykonawczą serialu "Detektyw: Kraina nocy" jest Issa Lopez ("Tygrysy się nie boją"), a jednym z producentów jest Barry Jenkins ("Moonlight"). Będzie to pierwszy sezon bez udziału twórcy tego serialu opowiadającego w każdym sezonie historię innego śledztwa - Nica Pizzolatto.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Detektywi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy