Reklama

Da Vinci Demons

Demony da Vinci

Ocena
serialu
5,1
Przeciętny
Ocen: 48
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Demony da Vinci" debiutują na małym ekranie!

25-letni artysta, wynalazca, nauczyciel, kochanek, marzyciel oraz idealista szuka swojego powołania. A żyje w czasach bardzo mu niesprzyjających...


Reklama

Człowiek renesansu - tak określa się słynnego artystę, wynalazcę i wizjonera Leonardo da Vinci. Jego biografia zdaje się być równie fascynująca, jak dzieła, które stworzył.

Nieznane lata

- Jest taki okres w jego młodości, między 28 a 32 rokiem życia, z którego zachowało się niewiele informacji o tym, gdzie przebywał i czym się parał. Krążą plotki, że pracował w Syrii, jako inżynier, dla egipskiego sułtana, że budował maszyny wojenne dla Imperium Osmańskiego - mówi David S. Goyer, autor serialu "Demony da Vinci".

Inni niż wszyscy

Serial przedstawia nowe oblicze słynnego twórcy. - Nasz Leonardo całkowicie zrywa ze stereotypowym obrazem tego wielkiego artysty - mówi producentka Jane Tranter.

Był dzieckiem z nieprawego łoża, które dorastało razem z chłopami, czując, że nie jest jednym z nich. Marzył o tym, by odkryć sekret swojej matki. Pragnął być pełnoprawnym obywatelem Florencji... Nade wszystko jednak próbował odnaleźć swoje powołanie.

W jego rolę wcielił się Tom Riley. Oprócz niego w serialu zobaczymy m.in. Laurę Haddock, Elliota Cowana, Blake’a Ritsona, Herę Hilmar i Larę Pulver.    

ANNA JANIAK

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demony Da Vinci | seriale | Tom Riley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje