Daredevil: Born Again
Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daredevil: Born Again": Jon Bernthal powraca jako Punisher

W postać Franka Castle'a, tytułowego mściciela z serialu "Punisher", Jon Bernthal wcielał się w trzech sezonach tej produkcji Netfliksa. Po przejściu praw do tej i innych postaci Marvela przez studio Disneya, przyszłość aktora jako kultowego bohatera stanęła pod znakiem zapytania. Teraz, jak informuje portal "The Hollywood Reporter", Bernthal ponownie zagra Castle'a. Po raz pierwszy widzowie zobaczą go w serialu platformy Disney+ "Daredevil: Born Again".

"Daredevil: Born Again": Co to za serial?

Zdjęcia do serialu "Daredevil: Born Again" mają rozpocząć się w Nowym Jorku jeszcze w tym miesiącu. Jego głównym bohaterem będzie Matt Murdock, prawnik znany jako Daredevil. W jego rolę ponownie wcieli się Charlie Cox, który grał już tego superbohatera w trzech sezonach serialu Netfliksa. To nie koniec takich powrotów. W obsadzie serialu jest również Vincent D'Onofrio, czyli serialowy Kingpin. Informacji "The Hollywood Reporter" o udziale Jona Bernthala w serialu "Daredevil: Born Again" nie potwierdziło oficjalnie studio Marvela.

Reklama

Produkcja szykowana jest jako osiemnastoodcinkowy serial. Jego scenarzystami i producentami są Matt Corman i Chris Ord ("Kamuflaż"). Scenariusz powstał na podstawie komiksowych historii tworzonych przez Franka Millera od 1986 roku. Różnił się on będzie od komiksowego pierwowzoru, choć nie wiadomo jak bardzo. Osią fabuły komiksu jest konflikt pomiędzy Daredevilem i Kingpinem, a postać Punishera się w nim nie pojawia.

W 2021 roku szef Marvela Kevin Feige uciął wszelkie spekulacje i poinformował, że postaci z marvelowskich seriali Netfliksa pojawią się w produkcjach studia Disneya.

Szlaki przetarli Cox i D'Onofrio. Pierwszy pojawił się na chwilę w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" oraz serialu "Mecenas She-Hulk", drugi w serialu "Hawkeye". Obaj pełnić będą też ważną rolę w czekającym na premierę serialu "Echo", który ma być wprowadzeniem do serialu "Daredevil: Born Again". A teraz do MCU dołączy też Jon Bernthal.

Nie wszyscy aktorzy z serialowych produkcji Netfliksa powrócą w MCU. Wiadomo, że nie zobaczymy m.in. Deborah Ann Woll i Eldena Hensona, którzy wcielali się w ważne dla fabuły drugoplanowe postaci Karen Page i Foggy'ego Nelsona. Nie wiadomo, czy postaci te zostaną ponownie obsadzone, czy może znikną z fabuły na dobre.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jon Bernthal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy