Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 568
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W szpitalu pisze... książkę!

Piotr Gąsowski, czyli dr Czesław Basen z serialu "Daleko od noszy", od kilku dni leży w szpitalu w Łodzi, gdzie przeszedł operację kolana prawej nogi. Kontuzjowany aktor nie leni się jednak na szpitalnym łóżku, tylko - jak informuje na swoim facebookowym profilu - zaczął pisać książkę.


Reklama


Cztery lata temu Piotr Gąsowski nabawił się poważnej kontuzji kolana. Przeszedł jednak operację i jego noga wróciła do zdrowia.

W 2013 roku aktor zdecydował się na udział w triathlonie i od stycznia ostro trenował. Niestety, kolano znowu zaczęło szwankować. Przy wzmożonym wysiłku fizycznym kontuzja odnowiła się i aktor musiał przejść kolejną operację.

Gąsowski od kilku dni przebywa w szpitalu, z którego raz na jakiś czas pozdrawia fanów za pośrednictwem internetu.

Na swoim facebookowym profilu zdradził nawet, co robi w czasie rekonwalescencji.

"Nie pamiętam, kiedy miałem tyle wolnego czasu dla siebie!!! Podziwiam więc piękne korytarze, jeszcze piękniejszy personel... nawet książkę piszę" - napisał Gąsowski na facebookowym profilu, który założył zresztą kilka dni temu.

Pozostaje więc życzyć aktorowi zdrowia i weny. Niech to będzie dobra książka, bo - jak powszechnie wiadomo - tak dużo wierszy, a tak mało poezji.

swiatseriali.pl/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daleko od noszy | seriale | Piotr Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje