Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Terapia śmiechem powraca

Najbardziej zwariowany polski szpital znowu przyjmuje pacjentów! Nieprawdopodobne operacje, intrygi, romanse i bardzo podejrzane interesy w "Daleko od noszy 2". Do znanej ekipy dołączają nowi bohaterowie.

Szpital odremontowany, można wracać do pracy! Zespół kierowany przez ordynatora Łubicza (Krzysztof Kowalewski) jest pełen energii i nadziei. Niestety, złudnych. Wszyscy lekarze, w tym nawet zdegradowany na salowego Basen (Piotr Gąsowski), są przekonani, że niedługo zostaną ordynatorami.

Reklama

Każdy z nich zamawia dla siebie wizytówki i pieczątki. Jedne i drugie są zrobione niechlujnie, pełne błędów drukarskich, lecz najważniejsze, że poświadczają nowy tytuł. Kto stoi za cała intrygą? Nowi w szpitalu

Można podejrzewać któregoś z nowych bohaterów serialu, a w pierwszej kolejności biznesmena Bizonia (Jerzy Kryszak). Warto też zastanowić się, dlaczego wizytówek nie zamówił lekarz, Szerlok Dżems Kraśnik (Rafał Rutkowski). W końcu jednak wyjdzie na jaw, kto wysłał do wszystkich pismo z informacją o awansie, podszywając się pod wysokiego urzędnika ministerstwa zdrowia. Ale to wcale nie uspokoi atmosfery w szpitalu, w którym każdy czuje się przeznaczony do wielkich czynów.

Miłośnicy serialu, którzy bardzo długo czekali na nowy sezon, znajdą w nim to wszystko, za co uwielbiają "Daleko od noszy": nieco absurdalny humor i zaskakujące zwroty akcji.

Zoperować Basena!

Ordynator będzie prowadził swoją skomplikowaną grę ze zwierzchnikami, ale jeśli ktoś sądzi, że praca administracyjna zabiła w nim pasję do medycyny, to jest w błędzie. Przypomni sobie o powołaniu, gdy na badania trafi salowy Basen. Po wypadku przy połowie ryb będzie potrzebował pomocy. Łubicz zainteresuje się nim po prześwietleniu, gdy okaże się, że Basen połknął nie tylko trzynaście haczyków, ale także malutki metalowy samochodzik. To rzadki model syrenki, taki, jakiego brakuje w kolekcji ordynatora. Protesty Basena nic nie dadzą. Musi trafić na stół. Kolejne biznesowe plany Bizonia doprowadzą do sytuacji najwyższego ryzyka. Bizoń nakłoni ordynatora do nakręcenia reklamówki szpitala. Nie zwróci jednak uwagi na to, że dla chirurgów hasło "cięcie", może znaczyć coś zupełnie innego niż dla kamerzysty. A zdjęcia będą kręcone tuż koło szafek ze skalpelami...

Zakochana siostra

Szpital będzie też sceną płomiennych romansów. Siostra Basen (Hanna Śleszyńska) zapomni o bożym świecie na widok doktora Kraśnika. Odda mu nawet... drugie śniadanie przygotowane dla męża. Mściwy salowy Basen nie puści tego płazem. Uknuje szatański plan zemsty na niewiernej żonie i przystojnym doktorze.

Od 13 marca czeka nas doskonała zabawa!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje