Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 565
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowi doktorzy zagrają... kochanków!

W Teatrze Kamienica trwają przygotowania do premiery komedii "Za rok o tej samej porze" Bernarda Slade'a, która przed laty odniosła ogromny sukces na Broadway'u. W obsadzie sztuki - serialowe gwiazdy - Piotr Gąsowski, czyli doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", i Olga Bończyk, czyli doktor Edyta Kuszyńska z "Na dobre i na złe".

George (Piotr Gąsowski) to żonaty księgowy z New Jersey. Doris (Olga Bończyk) to gospodyni domowa, mężatka i matka trojga dzieci z Oakland. Spotykają się przypadkowo w uzdrowisku w północnej Kalifornii w 1951 roku. Zakochują się w sobie, ale z oczywistych względów muszą się rozstać.

Reklama

Postanawiają spotykać się co roku, w tym samym hotelu, by wspólnie spędzić weekend. Pięć spotkań pokazanych w spektaklu obejmuje 26 lat tej osobliwej znajomości, w czasie której zmieniają się zarówno sami bohaterowie, jak i otaczający ich świat.

Tak w największym skrócie można streścić fabułę komedii "Za rok o tej samej porze". Sztuka Bernarda Slade'a odniosła wielki sukces na Broadway'u. Grano ją bez przerwy przez prawie cztery lata, a 1457 przedstawień obejrzało ponad milion widzów.

Również film zrealizowany na podstawie tekstu Slade'a cieszył się ogromną popularnością i zdobył aż 4 nominacje do Oscara.

Przedstawienie w Teatrze Kamienica także ma szansę stać się teatralnym przebojem stolicy. Z całą pewnością widzów przyciągnie do teatru doskonała obsada sztuki. Olga Bończyk w roli Doris wypada wręcz rewelacyjnie, a Piotr Gąsowski jako George jest po prostu świetny!

Warto dodać, że dla znanego z wielu seriali komediowych "Gąsa" sztuka "Za rok o tej samej porze" jest wyjątkowa. To będzie jubileuszowa premiera aktora, który świętuje nią 25-lecie pracy artystycznej.

"Za rok o tej samej porze" pojawi się na afiszu Teatru Kamienica w październiku. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, co działo się na scenie podczas próby.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje