Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Koroniewska gościnnie w serialu

"Okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot". Każdy, kto pamięta słowa piosenki zespołu Czarno Czarni, wie że najlepiej omijać szpitale. A zwłaszcza ten im. Astronoma Kopernika, w którym dzieje się akcja serialu "Daleko od noszy".

Kultowy sitcom pod nową nazwą "Daleko od noszy- Nowość!" już niebawem, ponownie chętnie przyjmie pacjentów. Zwłaszcza tych pragnących leczyć się terapią śmiechu. Humoru nie może zabraknąć, gdy ordynatorem nadal jest Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski), który przeprowadzi w szpitalu remont generalny. Korzystając oczywiście z dotacji Unii Europejskiej. Z nowo "odmalowaną" rzeczywistością muszą zmierzyć się znane z poprzednich sezonów siostry i niekonwencjonalni lekarze. Wśród personelu nie zabraknie Genowefy Basen, w którą wciela się Hanna Śleszyńska.

Reklama

"Wróciłam na plan z ogromnym sentymentem, bo bardzo przeżywałam, że serial miał mieć swój koniec. Poprzez spotkania z widzami wiem, że ten sitcom cieszył się ogromną popularnością. Spotykałam ludzi, którzy opowiadali mi o scenach z windą czy doktorze Kidlerze pytając kiedy znów nas zobaczą"- mówi aktorka.

W pielęgniarskim gronie spotkamy także Agnieszka Suchorę, czyli siostrę Basię Es oraz Magdalenę Mazur (Madzia) i jej "kontrastową" przyjaciółkę Justynę Ekert. Wśród lekarzy nie zabraknie wiecznie interesownej Karinki Michalak (Anna Przybylska), inteligenta Rudolfa Wstrząsa (Krzysztof Tyniec), czy jak zawsze jąkającego się Romana Kidlera (Paweł Wawrzecki).

Widzowie dalej będą mogli śledzić losy "zdegradowanego" do roli salowego, doktora Czesława Basena (Piotr Gąsowski).

"Byłem mile zaskoczony powrotem na plan Daleko od noszy. To było jak z nieoczekiwanym dzieckiem szalenie cieszyliśmy się całą ekipą. Wspaniale, że o wznowieniu zdjęć zdecydowała publiczność i mogę powiedzieć, że Doktor Basen nie jedną rzeczą może jeszcze zaskoczyć. Zwłaszcza, gdy przywrócą mu papiery doktorskie, które utracił"- zdradza Piotr Gąsowski. Zaskoczyć, zwłaszcza porażającą dawką humoru mogą również nowe postacie. Wśród nich: Jerzy Kryszak, który wcieli się w rolę Bizonia- biznesmena-cwaniaczka, Maciej Wierzbicki, grający sanitariusza Słowikowskiego, Rafał Rutkowski, który jako dr Kraśnik wprowadzi wiele zamieszania oraz Joanna Koroniewska - serialowa pani adwokat.

"W pierwszych odcinkach moja bohaterka będzie inwigilować pewnego doktora, Czy jej się uda? Nie mogę zdradzić, ale na pewno będzie się z czego pośmiać"- mówi Joanna Koroniewska.

Czy i tym razem widzowie "Daleko od noszy" będą śmiać się do rozpuku? Przekonamy się w Polsacie, w soboty o godzinie 19.30. Pierwszy odcinek nowej transzy, na antenie od 13 marca 2010.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje