Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od noszy": Powrót po latach

Stało się! Już wkrótce zobaczymy nowe odcinki popularnego sitcomu!

Pięć lat - dokładnie tyle czasu minęło, odkąd stacja Polsat wyemitowała ostatni odcinek "Daleko od noszy" (3.12).

Reklama

Od tamtej pory w mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o planowanej reaktywacji produkcji, ale zazwyczaj kończyło się jedynie na plotkach. Początkowo przekładano tę decyzję z powodu choroby, a później śmierci jednej z jego gwiazd oraz przyjaciółki twórcy, Anny Przybylskiej.

Niecałe dwa lata po odejściu aktorki, w czerwcu tego roku twórcy "Daleko od noszy" poczuli się na siłach, by ponownie pomyśleć o kontynuacji serialu i zacząć przekuwać plany w czyny. I jak się okazało, na szczęście dla fanów sitcomu, tym razem nie skończyło się na zamiarach.

Maszyna rusza!

- A więc będzie "Daleko od noszy - REAKTYWACJA"! Umowa podpisana, aktorzy czekają, od końca listopada ruszają zdjęcia - poinformował na swoim Facebooku twórca serialu Krzysztof Jaroszyński.

Od początku wiadomo też było, że serial powróci w prawie tym samym składzie.

- Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy", to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem. Nie wiem, kto mógłby zagrać za Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - wyznał ostatnio ekranowy dr Kidler, czyli Paweł Wawrzecki.

Piękny nabytek

W nowej odsłonie personel szpitala miejskiego im. Astronoma Kopernika zasili pielęgniarka Rita, w roli której zobaczymy znaną i lubianą gwiazdę serialu "Barwy szczęścia", Katarzynę Glinkę.

Czy powrót hitowej produkcji komediowej sprzed lat spotka się z ciepłym przyjęciem widzów? Czy Rita zaskarbi podbije serca fanów?

Przekonamy się już wiosną, kiedy to nowa odsłona "Daleko od noszy" zadebiutuje na antenie telewizji Polsat.

MG

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje