Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od noszy": Piotr Gąsowski wreszcie się ożeni?

Piotr Gąsowski, czyli niezapomniany doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", bardzo poważnie myśli o zmianie stanu cywilnego! Do tego, by poślubił Annę Głogowską, z którą związany jest już od 10 lat, namawia go podobno córka...


Reklama


Julia Gąsowska, córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej, towarzyszyła niedawno rodzicom w podróży do Włoch, podczas której świętowali 10. rocznicę swego związku. Jeden z tygodników informuje, że właśnie w czasie pobytu na Wybrzeżu Amalfi aktor i tancerka obiecali 8-letniej Julii, iż kiedyś staną na ślubnym kobiercu... Podobno zamierzają zrobić to w ciągu najbliższych miesięcy!

Piotr Gąsowski poznał Annę Głogowską latem 2005 roku... we Włoszech. Oboje zostali wtedy zaproszeni do Maso Corto na imprezę "Gwiazdy na lodowcu". Nie wiedzieli jeszcze, że wkrótce będą tańczyć ze sobą w 2. edycji show "Taniec z gwiazdami", a udział w programie okaże się dla nich początkiem wspólnego życia.

Przez pewien czas fakt, że są parą, trzymali w tajemnicy, ale w końcu - gdy na świecie miała pojawić się Julia - przyznali oficjalnie, że nie widzą poza sobą świata i zamierzają iść razem przez życie. Piotr Gąsowski nie ukrywał jednak, że nie chce się żenić, bo papierek z Urzędu Stanu Cywilnego nie zmieni w żaden sposób jego uczuć wobec Ani, a wolne związki są po prostu... wygodniejsze.

Wcześniej przez kilkanaście lat żył przecież w nieformalnym związku z Hanną Śleszyńską, czyli Ireną z "O mnie się nie martw", z którą do dziś - mimo rozstania - bardzo się przyjaźni.

Hanna Śleszyńska (przypomnijmy, że ona także występowała w 2. edycji "Tańca z gwiazdami") podobno polubiła Annę Głogowską od pierwszego spotkania, a gdy dowiedziała się, że jej były ukochany spotyka się z tancerką, od razu "pobłogosławiła" ich związek i wciąż trzyma kciuki za szczęście Piotra i Ani.

W czasie tegorocznej wyprawy do Włoch Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, jak informuje magazyn "Dobry Tydzień", obiecali córce, że wkrótce będzie miała rodzinę z prawdziwego zdarzenia. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że aktor i tancerka podjęli decyzję o tym, by wziąć ślub!

- Oboje chcą, by ich dziecko było szczęśliwe i są dla dobra córki gotowi na wszystko - czytamy w tygodniku.

Niewykluczone, że Piotr Gąsowski i Anna Głogowska na następne wakacje do Włoch pojadą już jako mąż i żona!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje