Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

- Anielka to hit. To dziewczyna, która jest niesamowitą, bardzo energiczną osobą – mówi o swojej bohaterce Doda.

Doda w każdym odcinku!

Niedawno informowaliśmy o powrocie "Daleko od noszy". Ekipa pracuje już nad nowymi odcinkami i kompletuje obsadę, w której znalazło się miejsce dla... Dody! Piosenkarka zagra rolę pirata drogowego, Anielki.

Reklama

- W tej serii, która teraz jest kręcona, wystąpiłam, zapowiadając swoją postać, ale od kolejnego sezonu Anielka będzie na ekranie co odcinek - mówi artystka.

- Anielka to bardzo charyzmatyczna dziewczyna, która wskutek brawurowej jazdy została ukarana robotami społecznymi oraz zabrano jej prawo jazdy. W związku z powyższym stwierdziła, że będzie te prace odbywać w szpitalu jako... kierowca sanitarki. Jest postrachem drogowym. Wszyscy w szpitalu ekscytują się na jej widok - opowiada Doda o swojej postaci.

To nie pierwsza aktorska rola Dody. Wiosną 2016 roku zadebiutowała w Teatrze IMKA. W spektaklu "Słownik ptaszków polskich", wyreżyserowanym przez Krzysztofa Maternę, wystąpiła u boku takich gwiazd jak Olga Bołądź, Janusz Chabior i Robert Rozmus. Zagrała w nim postać Andżeliki, dziewczyny posługującej się młodzieżowym językiem i slangiem z przedmieść. Nie było łatwo.

- Jak uczyłam się scenariusza mojej roli, która była potwornie trudna, mówię: "Boże, dlaczego mi to robisz?" już przy dwudziestej stronie podaniowej! "Dlaczego ja mam się tego nauczyć, ja tego nie zniosę, mam katusze", głowa mi pękała, po prostu dramat - wyjaśniła Doda.

Co nowego w szpitalu?

W nowej odsłonie personel szpitala miejskiego im. Astronoma Kopernika zasili pielęgniarka Rita, w roli której zobaczymy znaną i lubianą gwiazdę serialu "Barwy szczęścia", Katarzynę Glinkę.

Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę Polsatu po siedmioletniej przerwie. Wystąpią w nim m.in. świetnie znani Paweł Wawrzecki (doktor Kidler), Hanna Śleszyńska (siostra Eugenia Basen) czy Agnieszka Suchora (siostra Basia Es). Wiadomo również, że nikt nie zastąpi Anny Przybylskiej w roli siostry Karinki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama