Daleko od noszy
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od noszy": Byłe partnerki ujawniają prawdę o Piotrze Gąsowskim

Piotr Gąsowski jest jednym z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Niezwykle rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach. Choć ma na koncie dwa bardzo poważne i długie związki – z aktorką Hanną Śleszyńską i tancerką Anną Głogowską – żadnej z ukochanych nie zdecydował się poprowadzić do ołtarza. Niedawno byłe partnerki aktorka wypowiedziały się na temat aktora. Jakim człowiekiem jest prywatnie?

Piotr Gąsowski - związki z Hanną Śleszyńską i Anną Głogowską

Piotr Gąsowski, były uczestnik oraz gospodarz "Tańca z gwiazdami" i prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo", w przeszłości przez kilkanaście lat był związany z aktorką Hanną Śleszyńską, z którą ma 26-letniego obecnie syna Jakuba. W 2005 roku, gdy przygotował się do występu w programie "Taniec z gwiazdami", poznał Annę Głogowską. Gwiazdor telewizji i tancerka zostali parą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym, i w 2007 roku doczekali się córki Julii. W końcu po jedenastu latach ich związku do mediów zaczęły docierać plotki o rozstaniu.

Jakiś czas temu Piotr Gąsowski wybrał się na urlop do Grecji. Aktor i prezenter telewizyjny wczasy spędził w towarzystwie swoich dwóch byłych partnerek, dając do zrozumienia, że nadal jest z nimi w całkiem niezłych stosunkach. Teraz Anna Głogowska i Hanna Śleszyńska zabrały głos w sprawie tego, jak wyglądają ich relacje z Gąsowskim. Jak jest między nimi naprawdę?

Reklama

Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego idzie w ich ślady 

Byłe partnerki oraz syn Jakub opowiadają o Piotrze Gąsowskim

Piotr Gąsowski był bohaterem niedawnego odcinka programu "Kulisy sławy". Bliscy gospodarza show "Twoja twarz brzmi znajomo" opowiedzieli o tym, jaki 57-latek jest prywatnie. Publicznie o swoim ojcu zdecydował się wypowiedzieć Jakub Gąsowski. 26-latek przyznał, że jego tata jest istnym wulkanem energii nie tylko w pracy, ale też w domu.

W programie TVN wystąpiły także Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska. Ta pierwsza zdradziła, że jej były partner jest duszą towarzystwa i uwielbia biesiadować.

Obie byłe partnerki Piotra Gąsowskiego potwierdziły, że nadal z nim dobre relacje i wciąż żywią do niego ciepłe uczucia. Mama 26-letniego Jakuba oceniła, że Gąsowski jest "wolnym duchem", zwróciła również uwagę na to, że zawsze odznaczał się dużą odwagą i walczył o sprawiedliwość.

Anna Głogowska, z którą Gąsowski ma 14-letnią córkę Julię, nazwała zaś Piotra "uzależniającym".

Autor: Maria Staroń

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy