Reklama

Daleko od noszy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 563
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Amant tylko teoretycznie?

Mimo wielu ról filmowych i teatralnych Rafał Rutkowski zyskał popularność, wcielając się w postać doktora Kraśnika w komediowym serialu "Daleko od noszy".

Aktor potrafi zagrać zarówno role komediowe, jak i dramatyczne. Wbrew pozorom, nie dostrzega między nimi żadnej różnicy.

Reklama

- Nie ma znaczenia, czy gram w serialu obyczajowym, czy komediowym. Nieważne, czy jestem Andrzejem Gołotą, prezydentem Obamą, jak w programie "Szymon Majewski Show", czy zabawnym bohaterem filmie "Lejdis" - wyjaśnia serialowy doktor Kraśnik.

Rutkowski przyznaje, że ogromnym wyzwaniem dla aktora jest możliwość wyrażania różnorodnych emocji.

- Dla aktora to bardzo istotne, kiedy musi wciąż szukać coraz to innych środków wyrazu. Cieszę się, że nie pracuję na planie któregoś z tasiemców, gdzie byłbym skazany na jeden styl grania. Wielu kolegów z branży wtedy się rozleniwia. W "Daleko od noszy" obsadzono mnie teoretycznie w roli amanta. W "normalnym" serialu nie miałbym raczej szans jako łamacz niewieścich serc. Nie posiadam przecież urody Michała Żebrowskiego czy Maćka Zakościelnego - tłumaczy Rafał.

Aktor przyznaje, że pomimo, iż daleko mu do roli amanta, z przyjemnością wciela się w serialu w zdobywcę kobiecych serc.

- Z przyjemnością wcielam się w pełnego wdzięku ginekologa. Podrywam doktor Karinkę, jestem też adorowany przez siostrę Basen. Nie bez znaczenia jest dla mnie również fakt, że gram w nim z plejadą gwiazd - stwierdza artysta.

Odtwórca roli Kraśnika zdradza, że już wkrótce jego aktor zostanie uwikłany w niespodziewane relacje damsko-męskie .

- Nie chciałbym zbyt wiele zdradzać. Powiem tylko, że w każdym odcinku mój bohater przeżyje wiele zwariowanych przygód damsko-męskich. Pojawi się również ciekawy wątek kryminalny - wyjawia Rutkowski.

Aktor pomimo wielu ról nie narzeka na zmęczenie.

- Tragedii nie ma, nie jest to dawka śmiertelna i mam nadzieję, że tak pozostanie - kwituje.


Artur Krasicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje