True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zapracowana mama

Anna Paquin nie ma chwili wytchnienia. Wychowuje dzieci, rozpieszcza męża i haruje na planach filmowych. Co jeszcze absorbuje gwiazdę "Czystej krwi"?


Reklama

Wydaje się być piekielnie zmęczona i nieszczęśliwa, ale to totalna bzdura. Anna Paquin twierdzi, że jest naprawdę zadowolona z życia. Męczą ją nagłówki tabloidów, które spekulują, że jest inaczej.

- Nic nie poradzę na to, że moja zrelaksowana twarz nadal sprawia wrażenie, jakbym chciała zabić każdego, kto chce ze mną rozmawiać. Na zdjęciach wyglądam, jak naburmuszona baba. Zaś Steven Moyer wychodzi na nich rozluźniony i uśmiechnięty. Jestem bezradna - żaliła się w programie Jimmy’ego Kimmela.

Być może aktorka jest troszkę przepracowana?

Ambitna zmiana

Rzeczywiście w tym roku Paquin nie ma chwili wytchnienia. Opiekuje się dziewięciomiesięcznymi bliźniakami i wpadła w wir pracy. Wkrótce zakończą się zdjęcia do 6. serii "Czystej krwi". W międzyczasie nakręciła dwa filmy. Nad kolejnymi dwoma pracuje (jedynym z nich są nowi "X-Meni") i wystąpiła w internetowym serialu "Susana".

- Zgodziłam się zaangażować w ten projekt, bo producentem jest przyjaciel mojego męża - Jon Avnet. Dopiero teraz znalazłam czas na jego realizację - wyjaśnia Anna "TVGuide’owi" i kontynuuje: - Gram Katie, samotną matkę, która jest zestresowana i załamuje się. To nie jest moja historia, ale uważam, że o takich problemach kobiet trzeba rozmawiać otwarcie. Jestem dumna, że stałam się częścią tego projektu.

Nowy szczęściarz

Aktorka nadal poświęca dużo uwagi grze w "Czystej krwi". Chociaż jej postać wykreśliła Billa (Moyer) ze swojego życia, to Eric (Alexander Skarsgaard) ma jeszcze szansę, ale pojawił się nowy kandydat do serca Sookie.

- Nigdy wcześniej nie była z kimś ze swojego gatunku. Ona zawsze twierdzi, że koniec z miłostkami, ale to byłoby nudne. Jest nadzieja dla Bena (Rob Kazinsky), któremu wpadła w oko - mówi o 6. serii.

- Słyszałam, że w książkach ostatecznie Sookie została z Samem (Sam Trammell). Nie wiem czy to wiarygodne zakończenie, ale może faktycznie mają szansę. Kto wie? Nie mam na to wpływu. Cieszę się, że w tym sezonie Sookie jest mniej naiwna - dodaje Paquin. 

nex

Dowiedz się więcej na temat: Czysta krew | seriale | Anna Paquin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje