Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To będzie najlepszy sezon?

Takie wrażenie można odnieść po najnowszym zwiastunie nowej serii. Czwarty sezon "Czystej krwi" ma premierę już 26 czerwca.

"Jestem podatnikiem oraz właścicielem małej firmy we wspaniałym stanie Luizjana. Tak się składa, że jestem też wampirem. Od lat słyszę ostrzegawcze mowy polityków przeciwko nam - by nie ufać wampirom. Prawda jest taka, że każdy wampir różnie się od drugiego tak samo jak ludzie. I tak samo chcemy być traktowani" - mówi Eric w materiale wideo, który najwyraźniej wygląda na... spot reklamowy politycznej kampanii.

Reklama

Wampiry w "post-rusell-edgingtonowej" (wampirzy król Mississippi zabił człowieka na wizji i przyznał otwarcie, że wampiry to nie łagodne stworzenia, lecz sprytne bestie) rzeczywistości, chcą pokazać się w dobrym świetle. Dlatego coraz bardziej uczestniczą w życiu Amerykanów. Jednak opinia publiczna to nie jedyne zmartwienie tej rasy... Na horyzoncie pojawiają się między innymi czarownice, które umieją zapanować nad śmiercią, a co za tym idzie, również nad wampirami. Zobaczcie zwiastun:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje