Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ponownie w Polsce

Już od 29 stycznia widzowie Fox Life będą mogli oglądać pierwszy sezon emocjonujących losów kelnerki Sookie Stackhouse i wampira Billa Comptona.

Serial "Czysta krew", który jest dziełem Alana Ball`a - twórcy "Sześć stóp pod ziemią", zdobył uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków na całym świecie między innymi dzięki sprawnemu połączeniu elementów romansu, kryminału, filmu fantasy i komedii. Dostał nominacje do tegorocznych Złotych Globów w kategoriach Najlepszy serial obyczajowy i Najlepsza aktorka pierwszoplanowa, zaś USA Today uznał produkcję za jeden z dziesięciu najlepszych seriali 2008 roku.

Reklama

Laureatka Oscara i Złotych Globów Anna Paquin wciela się w postać kelnerki posiadającej dar czytania ludzkich myśli. Do chwili pojawienia się przystojnego Billa Comptona (Stephen Moyer), ponad 170-letniego wampira, Sookie wiedzie zwykłe życie młodej dziewczyny z małego miasteczka Bon Temps w Luizjanie. Kiedy na jej drodze staje się Bill, którego myśli nie jest w stanie odczytać, wszystko się zmienia. Bill również dostrzega, że Sookie nie jest wcale zwykłą przedstawicielką rodzaju ludzkiego i stara się lepiej ją poznać. Jednak ten rodzący się romans nie podoba się zarówno znajomym Sookie, jak i towarzyszom Billa.

Serial "Czysta krew" od piątku 29 stycznia, godz. 22.30 na kanale FOX Life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama