Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 331
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odliczanie dni do 5. sezonu

Już 10 czerwca fani "Czystej krwi" będą mogli cieszyć się pierwszym odcinkiem piątego sezonu serialu, który pojawi się na antenie amerykańskiej stacji HBO. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowej serii sagi!


Reklama

Wiemy już, co stanie się w pierwszych trzech z dwunastu odcinków 5. sezonu serialu. Nowe twarze, powroty dawnych (niekoniecznie oczekiwanych!) postaci i duże zmiany - to wszystko czeka na was w 5. sezonie "Czystej krwi"! Amerykańska stacja HBO będzie emitować serial od 10 czerwca do 26 sierpnia.

Uwaga - opisy odcinków, czytasz na własną odpowiedzialność!

Odcinek 1.:"Turn! Turn! Turn!", emisja 10 czerwca

Sookie (Anna Paquin) i Lafayette (Nelsan Ellis) starają się uprzątnąć bałagan po Tarze (Rutina Wesley) i Debbie Pelt. Tymczasem Billa (Stephen Moyer) i Erika (Alexander Skarsgård) odwiedzają członkowie Wampirzej Władzy. Jednym z nich jest Nora (Lucy Griffiths), kobieta z przeszłości Erica. Wataha Alcide’a (Joe Manganiello), która szuka Marcusa staje do konfrontacji z Samem (Sam Trammell). Podczas nieobecności Billa, Jessica (Deborah Ann Woll) cieszy się wolnością i imprezuje z młodzieżą z pobliskiego collegu. Jasona (Ryan Kwanten) odwiedza wielebny Steve Newlin (Michael McMillian). Pourazowy syndrom stresu Terry’ego (Todd Lowe)  powraca pod wpływem obecności dawnego kolegi z Iraku - Patricka Devinsa (Scott Foley). W domu Sookie pojawia się Alcide i ostrzega ją przez Russellem Edgingtonem (Denis O’Hare), który niedawno powrócił.

Odcinek 2.: "Authority Always Wins", emisja 17 czerwca

W siedzibie głównej Wampirzej Władzy w Nowym Orleanie, Bill i Eric spotykają Salome (Valentina Cervi)  i zapoznają się z technikami przesłuchań, jakie stosuje Władza. Pam (Kristin Bauer van Straten) wspomina swoje dawne życie prostytutki w domu publicznym Comstock w San Fransisco i swoje pierwsze zetknięcie z Ericiem. Wilkołaki J.D. (Louis Herthum) i Rikki (Kelly Overton) składają hołd Marcusowi. Alcide nie chce w tym uczestniczyć i domaga się należytego miejsca w stadzie. Martha Bozeman (Dale Dickey) chce się zobaczyć ze swoją wnuczką i tym samym wszczyna konflikt między Samem i Luną (Janina Gavankar). W strachu przed powrotem Russela, Sookie zamawia system obronny do swojego domu. Arlene (Carrie Preston) chce dowiedzieć się, co spowodowało dziwne zachowanie Terry’ego. Steve Newlin składa Jessice ofertę. Natomiast Jason czuje, jak wielki potencjał kobieciarza w nim drzemie.

Odcinek 3.: "Whatever I Am, You Made Me", emisja 24 czerwca

Bill i Eric targują się o swoje życie z członkami Wampirzej Władzy i jej przedstawicielem - Romanem (Christopher Meloni). Salome i Roman pozyskują nowego sojusznika w obliczu powrotu Russela. Sookie idzie do Fangtasji, prosić Pam o pomoc. Jednak ta wciąż wspomina Erika i dziwne morderstwa dokonane w domu publicznym Comstock. Igraszki Andy’ego i Holly mają później swoje konsekwencje... Gordon (Steve Rankin) i Barbara Pelt (Linda Purl) składają wizytę Andy’emu, ponieważ poszukują Debbie. Jason spotyka swoją dawną nauczycielkę ze szkoły średniej. Budzi to w nim mieszane uczucia.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z 5. sezonu "Czystej krwi". Zapraszamy też do obejrzenia zwiastunów nowych odcinków serialu!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czysta krew | seriale | Anna Paquin | Stephen Moyer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama