Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa Debbie Pelt

Postać zagra, wbrew oczekiwaniom twórców nie Katee Sackhoff a Brit Morgan. Dlaczego?

Katee Sackhoff ,która wśród serialowej widowni jest znana przede wszystkim ze swojej roli w "Battlestar Galactica", odrzuciła szansę na zagranie soczystej roli w produkcji HBO "Czysta krew".

Reklama

Sackhoff, która zakończyła swoją współpracę w z serialem "Przez 24 godziny", została zaproszona przez twórców "Czystej krwi" do odegrania Debbie Pelt - byłej dziewczyny wilkołaka Alcide'a, czyli kluczowej roli w trzecim sezonie serialu.

Gwiazda odrzuciła propozycję, a zamiast tego podpisała kontrakt na główną rolę w pilotażowym odcinku serialu kryminalnego "Boston's Finest" dla stacji ABC, w którym wystąpi obok Gorana Visnijica i Nii Long.

W konsekwencji rolę przejęła była gwiazda "Middleman'a" - Brit Morgan .

"Jestem wielką fanką True Blood" - wyznała Sackhoff.

"To fenomenalny serial, a producent wykonawczy Alan Ball jest prawdziwym geniuszem. Ale chciałabym więcej bezpieczeństwa niż tylko jeden sezon, więc wybór padł na "Boston's Finest". Cały ten biznes polega na rzucaniu kośćmi mając nadzieje, że się podjęło słuszną decyzję."

"Jestem pewna, że Brit będzie fantastyczna jako Debbie" - dodała aktorka.

Sackhoff, która wciela się w rolę pani detektyw w nowej produkcji ABC, przyznaje, że nie wie czy "Boston's Finest odniesie sukces, ale uważa, że zasługuje na to.

Jak aktorka widzi szanse nowego serialu ABC?

"Nie mam bladego pojęcia" - przyznaje.

"Jedno, co wiem, jest to, że mamy fenomenalną obsadę i fantastyczny scenariusz. Na papierze mamy wszystko co potrzebujemy, aby stworzyć coś fantastycznego. "

Katee Sackhoff ma za sobą także udział w serialach "Bionic Woman" i "Bez skazy".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje