Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 332
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

NASZ PATRONAT: Najgorętsza telewizyjna produkcja ostatnich lat!

Miłość, napięcie, humor, a przede wszystkim wampiry - znajdziecie w trzecim sezonie serialu "Czysta krew". Światowa premiera 30 maja.

W trzecim sezonie serialu Sookie i Bill zostają wciągnięci w diaboliczną intrygę uknutą przez Russella Edgingtona (Denis O'Hare) - liczącego tysiące lat Króla wampirów z Mississippi wierzącego, że światem powinny rządzić wampiry, a ludzie mogą im co najwyżej usługiwać. Edgington chce zmienić swoje marzenie w rzeczywistość i ma nadzieję, że pomogą mu w tym Bill oraz zaprzyjaźnione wilkołaki. Czy rzeczywiście?

Reklama

Swoje porachunki z królem ma Eric Northman (Alexander Skarsg?rd), któremu przed wiekami Edgington wymordował rodzinę. Eric chce się zemścić, ale nie będzie to zadanie łatwe. Czy mu się uda?

Związek Billa i Sookie zostanie wystawiony na niełatwą próbę. W życiu Billa pojawi się miłość sprzed wieków, z kolei Sookie ulegnie fascynacji przystojnym wilkołakiem Alcidem (Joe Manganiello). Czy będą w stanie uratować miłość, która ich połączyła?

Nadziei na wielkie uczucie nie traci brat Sookie - Jason Stackhouse (Ryan Kwanten). Przypadkowe spotkanie z piękną Crystal Norris (Lindsay Pulsipher) sprawi, że Jason ponownie uwierzy w miłość mimo, że jego ukochana skrywa niejedną tajemnicę, a jej rodzina utrzymuje się z produkcji narkotyków. Czy Jasonowi i Crystal uda się pokonać niechęć otoczenia i stworzyć prawdziwy związek?

Tara (Rutina Wesley), zrozpaczona po śmierci ukochanego Eggsa, zapomnienia szukać będzie w ramionach atrakcyjnego, acz niebezpiecznego wampira Franklina Motta (James Frain), który wobec dziewczyny ma własne plany. Czy Tara wyjdzie z tego związku cała?

Sam Merlotte (Sam Trammell) odnajdzie wreszcie rodzinę, która porzuciła go przed laty. Spotkanie z nimi okaże się jednak początkiem poważnych kłopotów, które zakłócą spokój miasteczka Bon Temps. Jakich?

Miłość odnajdzie również Lafayette (Nelsan Ellis). W przystojnym pielęgniarzu Jesusie Velasquezie (Kevin Alejandro) odnajdzie wspaniałego kochanka i kompana do zabawy. Czy jednak Jesus jest naprawdę tym za kogo się podaje?

Wydanie DVD:

Trzeci sezon serialu "Czysta krew" na DVD zadebiutuje 30 maja. Na pięciu płytach DVD znajdzie się 12 odcinków cyklu oraz wyjątkowe dodatki specjalne, to najbogatsze jak dotąd wydanie serialu.

Dodatki specjalne:

Anatomia scen

Odkrywcze wprowadzenie do Świata wilkołaków - Alan Ball, obsada i ekipa filmu

zabierają nas w podróż przez filmowanie ekscytujących scen walk wilkołaków w początkowych odcinkach sezonu.

Mini epizody "Czystej krwi"

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Jessica poznała Hanka, kierowcę ciężarówki, którym się pożywiła pod koniec drugiego sezonu? Zobacz jeszcze więcej nowych scen, które wyjaśnią tło

historii, które uwielbiasz.

Analiza "Czystej krwi"

Zostań z nami! Po każdym epizodzie czeka na Ciebie dolewka Czystej krwi!

Teledysk Snoop Dogg "Oh Sookie"

oraz

Siedem komentarzy obsady i twórców, w tym Alana Balla, Anny Paquin, Stephena Moyera, Alexandra Skarsgarda,, Joego Manganiello, Kristin Bauer Van Straten, Denisa O'Hare i wielu innych.

A już w poniedziałek serwujemy konkurs w którym można wygrać płyty z trzecim sezonem!!!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje