Reklama

Krasnaya koroleva

Czerwona królowa

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 22
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czerwona królowa": Tajna broń i duma Kremla

"Czerwona królowa" przenosi nas do krainy mody i pięknych kobiet. Ale w tym bajkowym świecie nie brakuje goryczy i miłosnych zawirowań. Tak jak w życiu prawdziwej Reginy Zbarskiej.

Ten rosyjsko-ukraiński serial, który możemy oglądać na antenie TVP 2 w dwunastu blisko godzinnych odcinkach, opowiada o losach Zoi Kolesnikowej, czyli późniejszej Reginy Zbarskiej. To córka zwykłego dozorcy, weterana II wojny światowej, której przeznaczeniem było zostać najjaśniejszą gwiazdą modelingu na sowieckim wybiegu.

Zacząć od nowa!

Reklama

Poznajemy jej losy na przestrzeni niemal 20 lat. Jako 16-latka Zoja zostaje sierotą. Chroniąc matkę przed pobiciem przez pijanego ojca, przypadkowo go zabija. Matka, która pragnie ocalić córkę, bierze winę na siebie i idzie do więzienia. Zoja cierpi, bo wszyscy przyjaciele odwracają się od niej.

Śliczna dziewczyna nie zamierza jednak się poddawać - postanawia zacząć życie od nowa. Płaci łapówkę za zmianę imienia i z jedną walizką wyrusza do Moskwy. Wierzy, że w stolicy uda jej się ukryć swój mroczny sekret.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje