Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1021
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Została laureatką akcji "Życzenie Agaty"

Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", została laureatką organizowanej od czterech lat przez miesięcznik "Pani" akcji "Życzenie Agaty". Aktorka dołączyła niedawno do grona dawców szpiku. Wcieliła się też w Agatę Mróz w filmie "Nad życie". Członkowie Kapituły "Życzenia Agaty" nie mieli wątpliwości, że w tym roku to właśnie Olga najbardziej zasłużyła na wyróżnienie!Miesięcznik "Pani" już po raz czwarty zorganizował akcję społeczną "Życzenie Agaty", która propaguje ideę przeszczepów szpiku kostnego. W ramach akcji co miesiąc znane osoby - aktorzy, sportowcy, politycy i dziennikarze - oddają krew i rejestrują się w banku dawców szpiku.

Reklama

Raz w roku Kapituła akcji wybiera osoby, które w szczególny sposób przyczyniły się do nagłaśniania problemów, z jakimi borykają się chorzy na białaczkę. Patronką akcji jest nieżyjąca od czterech lat Agata Mróz-Olszewska, która niestety 4 czerwca 2008 roku przegrała walkę z chorobą. Życzeniem niezapomnianej siatkarki było ciągłe powiększanie banku szpiku. Miesięcznik "Pani" podjął się realizacji jej niezwykłego testamentu...


Olga Bołądź nigdy nie poznała Agaty Mróz osobiście, ale twierdzi, że siatkarka jest jej niezwykle bliska. Aktorka wcieliła się w nią w przejmującym filmie "Nad życie" opowiadającym o ogromnej miłości siatkarki do męża i córeczki, za którą oddała życie.
Podczas uroczystej gali Olga Bołądź nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy okazało się, że została laureatką akcji "Życzenie Agaty".  


- Jestem dumna, że dzięki naszemu filmowi, ludzie mogli poznać tę wspaniałą dziewczynę i przekonać się, że są na świecie sprawy, za które warto zapłacić najwyższą cenę - powiedziała aktorka.


W warszawskim Hotelu La Regina, gdzie w 4. rocznicę śmierci Agaty Mróz odbyła się gala "Życzenia Agaty", nie mogło też zabraknąć Michała Żebrowskiego, czyli profesora Falkowicza z "Na dobre i na złe", który w filmie "Nad życie" zagrał męża siatkarki. Na uroczystości obecne też były wspierające akcję "Pani" gwiazdy: Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", Emilia Komarnicka, czyli Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe", Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie", Maciej Stuhr, czyli Artur Banaś z "Gliny", i Grzegorz Małecki, czyli Szymon Gajewski z "M jak miłość".


W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z poniedziałkowej gali "Życzenia Agaty".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | Olga Bołądź | Życzenie Agaty | Nad życie | Pani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje