Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wiemy, jak potoczą się losy bohaterów "Czasu honoru"!

Lada moment padnie ostatni klaps na planie piątej - finałowej - serii "Czasu honoru". Dla grających w nim aktorek i aktorów oznacza to definitywne rozstanie z postaciami, w które wcielali się przez ponad cztery lata. Widzowie jednak jeszcze przez kilkanaście tygodni spotykać się będą z bohaterami wojennej epopei. Wiemy, jak potoczą się ich losy...Piąta część serialu "Czas honoru" rozgrywa się tuż po zakończeniu wojny w niemal zrównanej z ziemią Warszawie. Janek, Michał i Bronek będą musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wziąć udział w odbudowie kraju.

Reklama

Władek Konarski (Jan Wieczorkowski) po powstaniu dowodzi oddziałem partyzanckim. Razem z kolegami stanie przed zadaniem poradzenia sobie z intrygami Ady Lewińskiej (Magdalena Cielecka) - szarej eminencji nowej władzy, Dyrektorką Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego. W oddziale Władka walczą też Ruda (Karolina Gorczyca) i jego brat Michał Konarski (Jakub Wesołowski). Obojgu po wojnie bardzo trudno jest znaleźć sobie miejsce w nowej Polsce. Ruda, nie wierząc w sens dalszej walki, będzie chciała opuścić kraj.

Bronek Woyciechowski (Maciej Zakościelny) cały czas aktywnie działa w podziemiu. Podczas jednej z akcji wpadnie w ręce kapitana Służby Bezpieczeństwa i za jego sprawą przeżyje prawdziwy koszmar.

Janek Markiewicz (Antoni Pawlicki), wywieziony po Powstaniu Warszawskim do obozu w Rzeszy, po wyzwoleniu wraca do kraju i rozpoczyna poszukiwania żony Leny (Agnieszka Więdłocha), która nie ma pojęcia, że jej ukochany przeżył powstanie, i synka Jasia.

Wanda Ryszkowska (Magdalena Różczka) marzy o szybkim powrocie do normalnego życia. Zagra w "Ślubach panieńskich" - pierwszej powojennej premierze teatralnej w wyzwolonej Polsce. Z kolei Celina (Olga Bołądź) zostanie redaktorką w wydawnictwie i będzie głęboko wierzyła, że uda się jej żyć z dala od walki i polityki. Literatura stanie się dla niej najważniejsza.

O tym, jak potoczą się dalsze losy bohaterów "Czasu honoru", odtwórcy głównych ról mówili w środę podczas spotkania z dziennikarzami, które odbyło się w Konstancinie w Starej Papierni podczas jednego z ostatnich dni zdjęciowych na planie.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd serialu uczestniczących w środowym spotkaniu z mediami.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje