Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urodzinowy przepis na sukces

Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru", w sobotę, 7 maja, skończy 31 lat. W tym roku minie też 10 lat od chwili, gdy po raz pierwszy stanął przed kamerą.

Dokładnie 10 lat temu Maciej Zakościelny zadebiutował rolą Marka z "Plebanii". Był wtedy 21-letnim chłopakiem, któremu wydawało się, że cały świat stoi przed nim otworem. Widzowie niemal od razu okrzyknęli go polskim Bradem Pittem, a reżyserzy wprost zasypali propozycjami. Jeszcze jako student warszawskiej Akademii Teatralnej dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe", w którym grał Igora Kurowskiego. Sprawdził się też w sensacyjnych "Kryminalnych" w roli podkomisarza Marka Brodeckiego oraz - ostatnio - w wojennym "Czasie honoru". Czy uważa, że odniósł sukces?

Reklama

- To, co osiągnąłem, nie jest jeszcze szczytem moich możliwości - mówił w wywiadzie.

- Chcę grać - dużo i dobrze, chcę pracować. Bardzo miło jest wiedzieć, że ludziom podoba się to, co robię. Chwalę się tym i cieszę z tego, ale daleki jestem od samouwielbienia. Chcę być dobrym aktorem, ale przede wszystkim chcę być dobrym człowiekiem - opowiadał.

Co, według Macieja Zakościelnego, znaczy "być dobrym człowiekiem"?

- To żyć w zgodzie z samym sobą, nie robić nic wbrew sobie, nie krzywdzić innych, nie mieć powodów do frustracji. Harmonia wewnętrzna jest najważniejsza! Człowiek z problemami nie może dobrze pracować. Zamiast walczyć z kompleksami i stać w miejscu, trzeba bez przerwy iść do przodu. Trzeba wyznaczać sobie nowe cele, równać do najlepszych, pracować, pracować i jeszcze raz pracować. To mój własny przepis na sukces!

Z okazji urodzin życzymy Maćkowi, by kiedyś mógł powiedzieć, że jego przepis na sukces okazał się... sukcesem.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak Maciej Zakościelny zmieniał się przez ostatnie lata.

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny | Czas honoru | Plebania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje