Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowcy w Opolu. Kto wypadł najlepiej?

Na zakończonym w niedzielę festiwalu w Opolu - oprócz mnóstwa przedstawicieli polskiej sceny muzycznej - wystąpiło też kilka gwiazd znanych z seriali. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali m.in. Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", Ada Fijał, czyli Iga z "Barw szczęścia", oraz Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru".

Pisaliśmy już o otwierającym 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu występie Joanny Moro, czyli Anny German z "Anny German", która na opolskiej scenie wykonała "Człowieczy los" - wielki przebój z repertuaru zmarłej w 1982 roku piosenkarki. Joanna nie była jedyną znaną z seriali gwiazdą, która wystąpiła na festiwalu...

Reklama

W koncercie "SuperPremiery 2013" o nagrodę walczyła Olga Bończyk, czyli doktor Edyta Kuszyńska z "Na dobre i na złe", która właśnie nagrała nową płytę. Niestety, choć udowodniła, że jest doskonałą wokalistką i świetnie sobie radzi na estradzie, nie udało się jej zdobyć wystarczającej do stanięcia na podium liczby głosów.

- Nie liczyłam na zwycięstwo nawet przez chwilę! Chciałam zaprezentować w Opolu swoją nową piosenkę, która znajdzie się na moim kolejnym albumie. Cieszę się, że zostałam ciepło przyjęta przez bardzo wymagającą opolską publiczność. Brawa, jakie dostałam po występie, były dla mnie największą nagrodą! - powiedziała nam Olga Bończyk po zakończeniu koncertu "SuperPremiery 2013".

Także w koncercie "SuperPremiery 2013" - choć nie w konkursie, ale jako gwiazda wieczoru - zaprezentował się zespół "Dwie plus jeden", który specjalnie na tę okazję utworzyli Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", Ada Fijał, czyli Iga z "Barw szczęścia", oraz Maciej Zakościelny, czyli  Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru". Trójka serialowców zmierzyła się z wiązanką największych przebojów niezapomnianej grupy "2 + 1".

- To było wielkie wyzwanie i fantastyczna przygoda! Choć nasz zespół rozwiązał się natychmiast po występie, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będziemy mieli okazję zaśpiewać razem - mówiła Anna Dereszowska za kulisami tuż po zejściu z opolskiej sceny.

Kolejną aktorką, która odważyła się zaśpiewać w Opolu, była Joanna Kulig, czyli Sylwia Zawada z "Na krawędzi". Joanna brawurowo wykonała podczas Gali Jubileuszowej wiązankę przebojów Karin Stanek, Kasi Sobczyk oraz Heleny Majdaniec i okazała się jednym z największych odkryć wokalnych tegorocznego festiwalu.

- Znalazłam się w gronie najwspanialszych gwiazd polskiej piosenki, które wystąpiły podczas Gali Jubileuszowej. To dla mnie ogromy zaszczyt i wielkie wyróżnienie - mówiła Joanna Kulig po koncercie.

Na opolskiej scenie wystąpili też w charakterze prowadzących poszczególne koncerty: Katarzyna Kwiatkowska, czyli Katarzyna Czaja z "Prawa Agaty", Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", Piotr Polk, czyli inspektor Orest Możejko z "Ojca Mateusza", oraz Joanna Moro.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia znanych z seriali gwiazd, które pojawiły się na 50. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Występ której z nich podobał się Wam najbardziej?\


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje