Reklama

Seriale najlepsze z najlepszych

"Czas honoru" i "Na Wspólnej" to dwa seriale, które w ubiegłym roku najbardziej podobały się Czytelnikom "Tele Tygodnia"! Twórcy Serialu Tygodniowego Roku ("Czas honoru") i Serialu Codziennego Roku ("Na Wspólnej") odebrali w poniedziałkowy wieczór Telekamery 2013 - nagrody przyznawane w imieniu telewidzów przez Redakcję najpopularniejszego w Polsce tygodnika telewizyjnego."Czas honoru" i "Na Wspólnej" od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Twórcy obu seriali już po raz drugi sięgnęli po Telekamery - "Czas honoru" swą pierwszą Telekamerę zdobył w zeszłym roku, "Na Wspólnej" z kolei wyróżniono wcześniej nagrodą "Tele Tygodnia" pięć lat temu.

Sukces "Czasu honoru" dowodzi - według Redakcji "Tele Tygodnia" - że historia to wciąż fascynująca materia na telewizyjną opowieść. Nic więc dziwnego, że powstanie kolejna seria nagrodzonego Telekamerą 2013 serialu, z której dowiemy się, jak potoczyły się powojenne losy Bronka Woyciechowskiego (Maciej Zakościelny), Michała Konarskiego (Jakub Wesołowski) i Władka Konarskiego (Jan Wieczorkowski).

Reklama

Emitowana już od 10 lat telenowela "Na Wspólnej" to z kolei opowieść o współczesnym życiu zwykłych Polaków - ich niełatwej codzienności, problemach, z jakimi się borykają, i wyborach, jakich dokonywać muszą każdego dnia. Wszystko wskazuje na to, że również z bohaterami tego uwielbianego przez widzów serialu spotykać się będziemy jeszcze bardzo długo.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, które seriale i telenowele znalazły się na podium tuż za "Czasem honoru" i "Na Wspólnej" w tegorocznym plebiscycie "Tele Tygodnia".

W kategorii Serial Codzienny (zwycięska telenowela "Na Wspólnej" zdobyła 27% wszystkich oddanych głosów) drugie miejsce zajął "Klan", trzecie natomiast przypadło w udziale produkcji "Wszystko przed nami".

W kategorii Serial Tygodniowy tuż za "Czasem honoru" (37% wszystkich oddanych głosów") uplasowała się "rodzinka.pl", a na trzecim miejscu znaleźli się "Lekarze".

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | seriale | Telekamery 2013

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje