Czas honoru

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1238
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

RMF FM wysyła słuchaczy na plan "Czasu honoru"

Radio RMF FM przygotowało dla słuchaczy - miłośników filmu i historii - wakacyjny konkurs, w którym nagrodą jest udział w zdjęciach do siódmej serii popularnego serialu "Czas honoru". Zabawa rusza w najbliższy piątek, 27 czerwca.- To połączenie nauki historii, ze wspaniałą zabawą na planie filmowym. Przybliżamy najnowszą historię w sposób najbardziej atrakcyjny - mówią przedstawicie RMF FM.

Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj: I Ty możesz zagrać w serialu "Czas honoru"!
 

Co tydzień na stronie RMF FM opublikowane zostaną dwa unikatowe zdjęcia z archiwum Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, pokazujące wojenną codzienność. Są na nich między innymi żołnierze, ich rodziny, ale też i sceny walk z udziałem żołnierzy Armii Krajowej.

Zadaniem słuchaczy i internautów będzie napisanie krótkiej historii, która mogłaby kryć się za jedną z tych fotografii. Pod koniec każdego tygodnia okaże się, co naprawdę przedstawia zdjęcie.

Autorów najciekawszych opowieści RMF FM wyśle na plan zdjęciowy. Zwycięzcy będą mogli zagrać w serialu , spotkać się z aktorami, zobaczyć od kuchni, jak powstaje film. Łącznie na planie może pojawić się kilkudziesięciu słuchaczy RMF FM. Zabawa rozpoczyna się 27 czerwca i trwa do końca lipca.

Pierwsza okazja, by poznać Antoniego Pawickiego, Macieja Zakościelnego, Jana Wieczorkowskiego i Karolinę Gorczycę - już 1 lipca. Na plan pojadą 4 osoby. Ekipa "Czasu honoru" będzie wtedy nagrywać w Walimiu na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


Reklama

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy