Reklama

Razem w życiu i w... kabarecie

Zuzanna Grabowska, czyli Nina Jacewicz z "Czasu honoru", nigdy nie kryła, że podziwia swojego sławnego ojca. Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", od pewnego czasu nie jest jednak najważniejszym mężczyzną w jej życiu...

Zuzanna Grabowska bardzo ceni ojca, którego uważa nie tylko za wspaniałego tatę i swego najlepszego przyjaciela, ale też za wybitnego aktora nie bojącego się żadnych wyzwań i ciężkiej pracy.

- Podziwiam ojca za ogromną pracowitość! Nie dałabym rady pracować tak dużo jak on, jeździć z planu na plan, z próby na próbę, z kabaretu na kabaret... - wyznała kiedyś w wywiadzie, pytana o Andrzeja Grabowskiego.

Dziś to samo może powiedzieć o swoim życiowym partnerze - Pawle Domagale, czyli Waldku Kamińskim z "Wszystko przed nami" - który, podobnie jak jej tata jest po prostu człowiekiem-orkiestrą!

Reklama

Paweł Domagała to niezwykle utalentowany 29-latek - aktor, kabareciarz i... wokalista. W ubiegły piątek razem z zespołem Ginger, w którym śpiewa, zaprezentował próbkę swojego talentu w show TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!". Na scenie towarzyszyła mu Zuzanna. Nie był to ich pierwszy wspólny występ na scenie kabaretowej, bo oboje są członkami Kabaretu Na Koniec Świata występującego regularnie w ramach projektu eksperymentalno-edukacyjnego "Laboratorium Dramatu" współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Bardzo poważnie myślą też o założeniu własnego kabaretu...

Zuzanna Grabowska zwróciła uwagę na Pawła już w czasie studiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. Byli na jednym roku i codziennie spotykali się na zajęciach. To, kiedy i w jakich okolicznościach zaiskrzyło między nimi, pozostaje ich tajemnicą, ale nie kryją, że od dawna są w sobie bardzo zakochani. Od kilku lat razem idą przez życie, w październiku zostali rodzicami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje