Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1008
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pora na nowych... idoli!

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni - za sprawą filmu "Big Love", który wchodzi na ekrany kin 10 lutego - narodzą się w Polsce nowe gwiazdy! Mowa o Aleksandrze Hamkało, czyli Alicji z "Linii życia", i Antonim Pawlickim, czyli Janku z "Czasu honoru".

Reklama

Aleksandra i Antoni wcielają się w "Big Love" w parę, którą łączy wielkie pożądanie. Emilia (Ola Hamkało) ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka (Antoni Pawlicki). Chłopak otwiera przed nią świat pełen namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad. Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym, zaczyna śpiewać, co zawsze było jej największym marzeniem, zakłada zespół, z którym odnosi pierwsze sukcesy na scenie. To oddala ją od Maćka, który nie potrafi znieść jej coraz większej samodzielności.

Początkowo zakompleksiona dziewczyna przekształca się w pewną siebie i wyzywającą kobietę. Z czasem wielkie uczucie zmienia się w toksyczną, uzależniającą grę. Miłość Maćka staje się obsesją, a Emilia ucieka w ramiona innych mężczyzn. Odsuwając się od siebie, nie potrafią zerwać łączącej ich więzi, co ostatecznie prowadzi do dramatycznego finału.

Aleksandra Hamkało i Antoni Pawlicki stoją przed szansą zdobycie ogromnej popularności, bo na zapowiadany jako walentynkowy hit film z pewnością wybiorą się tysiące widzów. Atmosferę wokół "Big Love" już od kilku miesięcy podgrzewają udostępniane przez producenta prasie zdjęcia pokazujące bohaterów w bardzo odważnych scenach... erotycznych. Aby wypaść w nich jak najlepiej Antonii Pawlicki wiele godzin spędził na siłowni.

W środę odbył się przedpremierowy pokaz "Big Love" dla mediów. Uczestniczyła w nim para odtwórców głównych ról. Ola i Antonii zebrali po projekcji mnóstwo gratulacji. W najbliższym czasie czeka ich udział w promocji filmu. Czy staną się nowymi idolami młodych Polaków?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje