Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Olga Bołądź będzie mamą?

Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", zostanie mamą! Nowina ta lotem błyskawicy obiega właśnie warszawskie salony. Aktorka dotąd nie potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka, ale - jak podaje jeden z tabloidów - jest pewne, że zostanie mamą za 5 miesięcy.


Reklama

Olga Bołądź to jedna z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Bardzo rzadko udziela wywiadów, a jeśli już zgadza się na rozmowę z dziennikarzami, kategorycznie odmawia mówienia o swoim życiu prywatnym i mężczyznach, z którymi się spotyka.

W maju ubiegłego roku cała Polska emocjonowała się rzekomym ślubem aktorki z bogatym biznesmenem. Plotkowano, że Olga wyszła za mąż w światowej stolicy hazardu, Las Vegas, co okazało się nieprawdą. Wcześniej mówiono o tym, że spotyka się z Kubą Wojewódzkim, u boku którego miała leczyć rany po rozstaniu z amerykańskim aktorem Maxem Ryanem.

Niedawno natomiast spekulowano, że Olga Bołądź znalazła swoją drugą połówkę w osobie sporo od niej młodszego studenta dziennikarstwa, tajemniczego Rafała, i jest bardzo szczęśliwa u jego boku. Podobno to właśnie on jest ojcem dziecka, które aktorka urodzi za niespełna pół roku.

Według jednego z tabloidów związek Olgi i Rafała jest już historią, a gwiazda "Czasu honoru" zdecydowała, że sama wychowa swoje dziecko.

Olga Bołądź pojawiła się niedawno na premierze filmu "Obława" oraz na promocji nowej powieści Katarzyny Grocholi, z którą przyjaźni się od czasu, gdy obie występowały w show "Taniec z gwiazdami". Nikt z obecnych na tych imprezach osób nie zauważył, że aktorka jest w ciąży. Lada moment jednak bardzo trudno jej będzie ukryć, że szykuje się do najważniejszej w swoim życiu roli - do roli mamy.

Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź | Olga Bołądź będzie mamą | seriale | Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje