Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 1186
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie chce grać w amerykańskich tasiemcach

Weronika Rosati, czyli Rojza z "Czasu honoru" i Naomi z serialu "Luck", coraz lepiej radzi sobie w Hollywood, ale nie przyjmuje wszystkich ról, jakie proponują jej amerykańcy producenci. Niedawno zrezygnowała z udziału w jednym z najpopularniejszych tasiemców świata!


Weronika Rosati, która od kilku mnóstwo czasu spędza w Los Angeles, świetnie sobie radzi w hollywoodzkiej "Fabryce Snów". Zagrała już u boku Dustina Hoffmana, Ala Pacino, Roberta de Niro i Michaela Douglasa, ale zdaje sobie sprawę, że musi ciężko pracować, by naprawdę mocno zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym.

Reklama

Zdarza się jednak, że świadomie rezygnuje z niektórych ról i propozycji zawodowych, jakie dostaje. Ostatnio zrezygnowała na przykład z udziału w popularnej na całym świecie "Modzie na sukces"!

Choć rola w "Modzie na sukces" mogłaby zapewnić jej wielką sławę i wielkie pieniądze, Weronika Rosati, nie chciała nawet spotkać się z osobami odpowiedzialnymi za angażowanie aktorów do jednego z najpopularniejszych seriali świata, chociaż ci bardzo ją do tego namawiali.

- Ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin. Nie chodzę więc na castingi do tasiemców... - powiedziała w wywiadzie, przyznając, że gdy jej agent przekonywał ją do przyjęcia zaproszenia na casting do "Mody na sukces", zdecydowanie odmówiła.

Niezapomniana Dżemma z "Pitbulla" odmówiła także udziału w serialu "Shame". Co prawda poszła na casting i dostała propozycję wcielenia się w jedną z ról, ale kiedy dowiedziała się, że miałaby wystąpić w rozbieranej scenie, zrezygnowała ze względu na reakcje, jakie mogłoby wywołać w polskich mediach jej pojawienie się na ekranie bez ubrania...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rosati Weronika | seriale | Czas honoru | Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje