Czas honoru

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1272
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Młode aktorki wspierają młodych projektantów mody

Gabriela Oberbek, czyli Jadzia Pustułka z „Czasu honoru”, młodziutka aktorka stojąca u progu wielkiej kariery (tylko w 2012 roku zagrała spore role w pięciu serialach!), zadebiutowała jako... modelka.

Młode polskie gwiazdy postanowiły udzielić wsparcia młodym polskim kreatorom mody i zgodziły się zaprezentować na wybiegu kreacje ich autorstwa podczas Gali Młodych Projektantów Foso, która odbyła się w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

O tym, że praca modelki to naprawdę ciężki kawałek chleba, przekonały się osobiście cztery aktorki stojące dopiero u progu swoich zawodowych karier - Gabriela Oberbek, czyli Jadzia Pustułka z "Czasu honoru", Anna Gzyra, czyli Sylwia Okońska z "M jak miłość", Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona Pyrka z "Barw szczęścia", i Marta Powałowska, czyli Julita Ziomek z "Na dobre i na złe". To właśnie na nie zwrócona była uwaga wszystkich, którzy przyszli w środę na pokazy kolekcji projektantów zrzeszonych w Kuźni Diamentów Świata Mody Foso.

Reklama

- Od tego, jak zaprezentujemy się na wybiegu dla modelek, zależał w pewnym stopniu sukces projektantów ubrań, które miałyśmy na sobie. Przyznam, że byłam bardzo stremowana... - mówiła Marta Powałowska tuż po pokazie.

- Praca modelki wcale nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Dla mnie występ w tym pokazie był ciekawym doświadczeniem i fajną przygodą, ale na co dzień na pewno nie chciałabym w ten sposób zarabiać na życie. Wcieliłam się w rolę modelki na chwilę i to... wystarczy - śmiała się z kolei Gabriela Oberbek.

Gabriela wystąpiła na wybiegu w mocno postrzępionych dżinsach, zielonym płaszczu i koszulce z napisem "Nie jestem celebrytką, jestem aktorką". Podobno sama wybrała właśnie tę kreację, by przy okazji zamanifestować swój stosunek do bycia... lwicą salonową. Co prawda aktorka często bywa na stołecznych salonach, ale traktuje to zawsze z ogromnym przymrużeniem oka jako odpoczynek po pracy, na brak której nie może narzekać. Tylko w tym roku Gabriela Oberbek zagrała duże role w pięciu popularnych serialach. Za kilka dni do kin trafi film "Piąta pora roku" z jej udziałem, a wkrótce zobaczymy ją na dużym ekranie w produkcji "100dniówka".

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie fotorelację z Gali Młodych Polskich Projektantów Foso. Zobaczcie, jak znane z seriali aktorki z Gabrielą Oberbek na czele prezentowały się na wybiegu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy