Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 1139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ile w niej jest z Celiny?

Olga Bołądź, która gra w "Czasie honoru" Celinę, opowiada o swojej roli i planach na najbliższą przyszłość.

Olga Bołądź wystąpiła niedawno także w filmie "Skrzydlate świnie". Zagrała Basię, która należy do grupy kibiców z małego miasteczka. Jej bohaterka jest silna, bywa agresywna, potrafi zemścić się za swoje krzywdy, ale niekoniecznie radzi sobie z miłością. Celina jest inna - silna, ale radząca sobie z emocjami.

Reklama

Z którą z tych postaci aktorka bardziej się utożsamia?

- Kobieta ma wiele twarzy, chociaż słowo "dziewczyna" chyba lepiej mnie określa. Jako dziewczyna też mam wiele twarzy. Tak naprawdę w każdej z tych bohaterek jest coś ze mnie, ale to nie jestem ja. Są to wykreowane role, które dzięki temu, że pracuję z naprawdę zdolnymi ludźmi, zmieniają się w realne postaci - mówi Olga Bołądź.

Wkrótce aktorka wystąpi w filmie "Agata", poświęconym zmarłej siatkarce, Agacie Mróz.

- Cała uwaga skierowana jest na piękną historię miłości Agaty i jej męża. Gram tam tytułową rolę i mam nadzieję, że nie dam plamy. Teraz mam treningi. Staram się przygotować jak najlepiej, ale, niestety, nie uda mi się urosnąć do tej roli dwudziestu centymetrów. Realizatorzy obiecali jednak, że nie będzie tego widać na ekranie. Agata Mróz była nie tylko niesamowitą siatkarką, ale i niezwykłym człowiekiem. I o tym będzie ten film - opowiada.

Rozmawiała Ewa Pokrywa

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje