Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy wybrały najlepsze polskie kosmetyki 2013 roku

Magdalena Cielecka, czyli Ada Lewińska z "Czasu honoru", Agnieszka Grochowska, czyli Dorota z "Ekipy", i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", zasiadały w jury 19. edycji konkursu Doskonałość Roku "Twojego Stylu" i były gośćmi honorowymi uroczystej gali, podczas której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na najlepsze polskie kosmetyki 2013 roku.


Reklama

Doskonałość Roku miesięcznika "Twój Styl" to organizowany od dziewiętnastu już lat plebiscyt mający na celu wyłonienie najlepszych kosmetyków, które weszły na polski rynek w ciągu minionych 12 miesięcy. W tym roku w jury oceniającym kosmetyki znalazły się m.in. trzy popularne i uwielbiane przez widzów aktorki - Magdalena Cielecka,  Agnieszka Grochowska i Anna Czartoryska.

- Jak każda kobieta wiem co nieco o kosmetykach. Wybierając swój produkt zwracam uwagę na wiele rzeczy - opakowanie, łatwość użycia, cenę, zapach bądź brak zapachu - to szereg doznań, które składają się na jego doskonałość - twierdzi Magdalena Cielecka, która w jury plebiscytu zasiadała już wielokrotnie.

Anna Czartoryska na galę Doskonałość Roku 2013 przyjechała prosto z próby do musicalu "Zorro", w którym wciela się w ukochaną legendarnego człowieka w czarnej masce.

- Zasiadanie w jury takiego konkursu to duża odpowiedzialność. Kiedy zobaczyłam tę ilość kosmetyków do wypróbowania, wpadłam najpierw w wielką euforię, ale po chwili ogarnął mnie ogromny strach. Jak wybrać te najlepsze? - opowiada z kolei o swoich rozterkach związanych z wyborem Doskonałości Roku 2013 serialowa Paula z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem".

Oprócz trzech aktorek, które zaproszono do jury plebiscytu, na tegorocznej gali miesięcznika "Twój Styl" pojawili się także m.in. Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", u boku żony i Piotr Polk, czyli Krzysztof Florczyk z "Lekarzy", w towarzystwie ukochanej Joanny Gajewskiej.

Pełna lista kosmetyków wyróżnionych tytułem Doskonałość Roku 2013 opublikowana zostanie w najnowszym numerze "Twojego Stylu". W naszej galerii znajdziecie fotorelację z uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek.

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | gwiazdy | Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje