Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1007
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy w hicie rodem z Broadway'u

"Przez park na bosaka", doskonała komedia, która przez wiele lat grana była w teatrach na Broadway'u, doczekała się polskiej premiery. W przedstawieniu przygotowanym przez Teatr Kwadrat występują znane z seriali gwiazdy.

Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich"), Ewa Wencel (Helena z "Czasu honoru"), Grzegorz Wons (Więcławski z "Rancza") i Ilona Chojnowska (Tosia z "Synów") to tylko niektóre gwiazdy, jakie w sobotę oklaskiwano po premierowym spektaklu "Przez park na bosaka".

Reklama

Nie chcemy zdradzać fabuły sztuki, by nie psuć zabawy tym, którzy wybierają się do Teatru Kwadrat. Ujawniamy tylko, że akcja dzieje się w nowojorskim mieszkaniu pewnej szczęśliwej pary, którą niespodziewanie odwiedza teściowa, co nie wróży młodym małżonkom niczego dobrego.

Na prapremierowym przedstawieniu w Kwadracie widzowie bawili się doskonale. Na wypełnionej po brzegi widowni dostrzegliśmy między innymi Martę Żmudę Trzebiatowską ("Chichot losu"), Katarzynę Glinkę ("Barwy szczęścia"), Pawła Małaszyńskiego ("Czas honoru"), Andrzeja Grabarczyka ("Klan"), Renatę Dancewicz ("Na Wspólnej") i Magdalenę Waligórską ("Ranczo"). Wszyscy wychodzili po spektaklu w świetnych nastrojach, uśmiechnięci i pełni podziwu dla swoich kolegów, grających tego wieczora.

- Gorąco polecam wizytę w Kwadracie, ci, którzy lubią dobrą zabawę, nie będą się czuć zawiedzeni - powiedziała nam tuż po premierze Marta Żmuda Trzebiatowska.

Wybierzecie się na "Przez park na bosaka"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje