Czas honoru
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1304
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gościnne występy w serialach. Które zostały zapamiętane?

Sportowcy, muzycy, dziennikarze, naukowcy... Kto wystąpił w serialu i został zapamiętany na wiele lat? Sprawdźcie!

Edward Miszczak w "Czasie honoru"

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zagrał serialu TVP2 "Czas honoru - Powstanie". Jego rola to epizod lekarza w powstańczym szpitalu. Jak do tego doszło?

W 2013 r. na Balu Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności", organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i magazyn "SHOW", wziął on udział w aukcji charytatywnej, podczas której - z inicjatywy aktorów grających w serialu - licytowano właśnie udział w epizodzie "Czasu honoru".

Dyrektor uznał, że cel licytacji jest na tyle ważny, że nie będzie przejmował się, iż serial produkuje inna stacja. I wygrał.

Reklama

Kuba Wojewódzki w serialu "Miodowe lata"

Znany dziennikarz i niegdyś juror "Idola" pojawił się w epizodycznej roli w sitcomie "Miodowe lata". Wojewódzki wcielił się w samego siebie.

Wojewódzki jest jednym z wielu dziennikarzy, którzy wystąpili w serialach. Zobaczcie pozostałych!

Magdalena Ogórek w serialach

Ogórek, oprócz kariery politycznej i dziennikarskiej, ma na swoim koncie udział w kilku filmów i serialach. "Na dobre i na złe", "Lokatorzy", "Na sygnale", "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście", to tylko niektóre spośród nich.

Najdłużej wcielała się w rolę ponętnej pielęgniarki w Leśnej Górze. Dziś nie wspomina o tych występach...

Stephen Hawking w "Teorii wielkiego podrywu"

Stephen Hawking (1942-2018) wystąpił gościnnie w serialu komediowym "Teoria wielkiego podrywu". Hawking był fizykiem, kosmologiem, który zajmował się w swojej karierze przede wszystkim grawitacją kwantową i czarnymi dziurami. Cierpiał na stwardnienie zanikowe boczne, które spowodowało u niego paraliż większości ciała i zanik mowy. Mimo to, aktywnie uczestniczył w życiu naukowym i publicznym.

Telewizja CBS uczyniła wszystko, aby występ Hawkinga był dla niego jak najbardziej komfortowy. Miał on wziąć udział w projekcie już wcześniej, jednak zdrowie mu na to nie pozwoliło. W serialu występowali także inni słynni naukowcy - dr George Smoot i Brian Greene. 

To nie była pierwsza przygoda Stephena Hawkinga z telewizją. Wcześniej pojawił się jako gość w serialu "Star Trek: Następne pokolenie" oraz użyczył swojego głosu w  produkcjach animowanych "Simpsonowie" i "Futurama". "‘Simsoponowie’ są najlepszym serialem w amerykańskiej telewizji" - stwierdził po swoim występie fizyk.

Natalia Siwiec w "To nie koniec świata"

W polsatowskim serialu "To nie koniec świata!" gościnnie wystąpiła Miss Euro 2012 Natalia Siwiec - jak zwykle odważna i bezpruderyjna...

Seksowna celebrytka wcieliła się w gwiazdę kina i sprawiła, że widzom od razu skoczyło ciśnienie! Sprawdźcie, co powiedziała nam o swojej roli.

Prince w serialu "Jess i chłopaki"

Prince pojawił się w epizodycznej roli w komediowej produkcji  "New Girl" (pol. "Jess i chłopaki. Wokalista zagrał samego siebie i oczywiście zaśpiewał razem z główną bohaterką Jess (Zooey Deschanel).

To nie jedyny wokalista, który gościnnie wziął udział w serialu. Zobaczcie pozostałych!

Sportowcy w "rodzince.pl"

Do 4. sezonu "rodzinki.pl" producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke postanowiła zaprosić wielu utalentowanych polskich sportowców. Jej celem była m.in. popularyzacja sportu wśród najmłodszych. Kto gościł na planie?

Magda Gessler w "Na Wspólnej"

Magda Gessler wystąpiła gościnnie w odcinkach 1880-1886 "Na Wspólnej.

Na początku Maria (Bożena Dykiel) była zła, że nikt jej nie uprzedził o tym, że jej bar został zgłoszony do "Kuchennych rewolucji". W pierwszej chwili kategorycznie odmówiła udziału w programie i nie chciała wpuścić Magdy Gessler do swojej kuchni!

Słynna kreatorka smaków skrytykowała używanie w kuchni przypraw z glutaminianem sodu i zarządziła totalną przebudowę baru.

Magda Gessler oceniła, że problemem w barze Ziębów nie jest menu, lecz... oni sami. A właściwie ich wzajemne relacje: Maria nieustannie sztorcuje Włodka (Mieczysław Hryniewicz) i nie pozwala mu być stuprocentowym mężczyzną.

Ostatecznie Maria była zachwycona nowym wystrojem i menu w barze.


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy