Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru" to ulubiony serial Edyty Górniak!

W niedzielę 1 września o godzinie 21.10 TVP 2 wyemituje 1. odcinek długo oczekiwanej 6. serii "Czasu honoru". Wśród widzów, który tego wieczoru zasiądą przed telewizorami i włączą Dwójkę, z pewnością nie zabraknie... Edyty Górniak. "Czas honoru" to bowiem jej ulubiony serial!


Reklama

To, że Edyta Górniak uwielbia "Czasu honoru" i z niecierpliwością czeka na jego kolejne odcinki, wyszło na jaw podczas wtorkowego spotkania gwiazd TVP na uroczystej prezentacji jesiennych ramówek Jedynki i Dwójki. Piosenkarka, którą jesienią oglądać będziemy w Programie 2 w show "The Voice of Poland", przyznała publicznie, że "Czas honoru" to jej ukochany serial.

- Jestem wielką fanką tego serialu  - wyznała Edyta w pewnej chwili i podziękowała szefom TVP za to, że znów będzie miała możliwość spotykać się ze swymi ulubionymi bohaterami.

Edyta Górniak nie kryje, że niezbyt często ogląda telewizję, ale jeśli jakiś program lub serial jej się podoba, stara się znaleźć czas zawsze, gdy jest emitowany. Losy bohaterów "Czasu honoru" zamierza śledzić tej jesieni w towarzystwie swego 9-letniego syna Allana...

Przypomnijmy, że Edyta Górniak sama wystąpiła w dwóch serialach. W 2002 roku wcieliła się w piosenkarkę Nikę Werner w 93. odcinku "Na dobre i na złe", a w 2006 roku zagrała samą siebie w jednym z odcinków "Niani". Choć gwiazda regularnie dostaje propozycje kolejnych występów w serialach, nie zamierza - jak żartuje - odbierać chleba zawodowym aktorom.

- Nie potrafię uczyć się na pamięć dialogów czy monologów pisanych prozą. Ja przez większość życia uczę się tekstów, które się rymują. Dla mnie to duża trudność, żeby nauczyć się roli na pamięć. Próbowałam kilka razy i podziwiam aktorów, że mają taką ogromną pamięć - powiedziała w wywiadzie.

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | seriale | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje