Czas honoru
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1304
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru": Piotr Adamczyk ożenił się i teraz marzy, by zostać tatą!

Piotr Adamczyk, czyli Lars Reiner z "Czasu honoru" i Fryderyk Rekrut z "Samej słodyczy", znów jest żonaty! Jego drugą żoną została niedawno młodsza od niego o 19 lat Karolina Szymczak, czyli Patrycja z serialu "Oko za oko". O tym, że zamierzają zalegalizować swój związek i wymienić się obrączkami poinformowali tylko najbliższych... Podobno chcieliby, by ich rodzina jak najszybciej się powiększyła.

Kilka lat temu Piotr Adamczyk wyznał w wywiadzie, że marzy o rodzinie, domu i trójce dzieci. Niestety, choć jako aktor odnosił same sukcesy, w życiu uczuciowym wciąż mu ich brakowało. Wszystkie jego związki (m.in. z Agnieszką Wagner, czyli Ireną Nowakowską z "W rytmie serca", i Anną Czartoryską-Niemczycką, czyli Paulą z "Pensjonatu nad rozlewiskiem") rozpadały się...

Porażką zakończyło się też małżeństwo aktora z Kate Rozz - niespełna pół roku po tym, jak poprowadził ją do ołtarza, spotkali się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Nie udało mu się też ułożyć sobie życia u boku Weroniki Rosati, czyli Anki z "M jak miłość", w której zakochał się po rozwodzie i był nawet gotowy zamieszkać z nią w Los Angeles. Ich trwający zaledwie kilkanaście miesięcy związek przeszedł do historii w atmosferze skandalu:

Reklama

- Korzystam z wolności i smakuję ją na nowo - stwierdził Piotr Adamczyk tuż po rozstaniu z Weroniką Rosati, choć rok wcześniej zapewniał w jednym z programów telewizyjnych, że nie znosi być sam.


Dwa i pół roku temu - w grudniu 2016 - do aktora wreszcie uśmiechnęło się szczęście. Zakochał się z wzajemnością w ślicznej Karolinie Szymczak, która sprawiła, że zapomniał o swych wszystkich dotychczasowych sercowych porażkach. Dla Karoliny po prostu stracił głowę...

- Jesteś i zawsze byłeś moim marzeniem - tak modelka podpisała romantyczne zdjęcie z Piotrem Adamczykiem, które opublikowała na Instagramie.

Mama aktora bardzo polubiła jego nową dziewczynę i podobno poradziła synowi, by nie zwlekał zbyt długo z oświadczynami. Piotr Adamczyk wziął sobie do serca jej sugestie i po niespełna dwóch latach od pierwszego spotkania podarował Karolinie pierścionek zaręczynowy. O tym, kiedy i gdzie zamierzają zalegalizować swój związek, wiedzieli tylko ich najbliżsi!

Dopiero kilka dni temu wyszło na jaw, że Piotr i Karolina są już po ślubie. Fani obserwujący ich profile w serwisach społecznościowych zauważyli na zdjęciach, że noszą identyczne obrączki!

Być może już wkrótce spełni się kolejne wielkie marzenie aktora i wreszcie zostanie tatą...

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy