Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1001
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru": Karolina Gorczyca została mamą w idealnym momencie...

Karolina Gorczyca, czyli Wiktoria Rudnicka z "Czasu honoru", od trzech lat jest mamą uroczej dziewczynki. - Marysia przyszła na świat w idealnym momencie, kiedy wszystko w moim życiu doskonale się ułożyło i prywatnie, i zawodowo - mówi aktorka.


Reklama


Karolina Gorczyca została mamą w wieku 26 lat, choć początkowo nie planowała dziecka przed trzydziestką.

- Pojawiło się uczucie i razem z nim myśl o dziecku... Pomyślałam wtedy: "Dlaczego nie teraz?" - wspomina, dodając, że gdy dowiedziała się, iż jest w błogosławionym stanie, nie mogła się wręcz doczekać narodzin córeczki.

- Do szóstego miesiąca ciąży pracowałam na planie serialu "Usta Usta", potem zrobiłam sobie przerwę - mówi.

Karolina Gorczyca twierdzi, że nie jest mamą, która dokładnie wie, jak zachować się w każdej sytuacji.

- Nie mam jakiegoś planu wychowawczego, dojrzewam razem z Marysią, która nieustannie mnie czymś zaskakuje. Jest cudowna! Mądra, ciekawa świata, grzeczna i piękna - chwali się córką.

W trudnych sytuacjach - takich jak na przykład choroba Marysi - Karolina Gorczyca stara się zawsze zachować zimną krew. Choć trudno jej powstrzymać się wtedy od płaczu, nie panikuje - zaciska zęby i działa.

- Kiedyś Marysia zachorowała - wirus, czterdzieści stopni gorączki! Trafiła na cztery dni do Centrum Zdrowia Dziecka. Spotkałam tam rodziców, których dzieci leżą w szpitalu miesiącami. W takich chwilach człowiek docenia to, co ma - opowiadała w rozmowie z dziennikarką jednego z pism.

Przypomnijmy, że ojcem Marysi jest znakomity aktor Wojciech Zieliński, czyli Daniel Orda z "Lekarzy". W grudniu ubiegłego roku magazyn "Grazia" poinformował, że Karolina i Wojciech rozstali się, ale do tej pory ani ona, ani on nie potwierdzili oficjalnie, że nie są już rodziną. Pytani w wywiadach o to, jak dzielą się obowiązkami rodzicielskimi, zgodnie mówią, że razem wychowują Marysię.

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gorczyca | Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje