Reklama

"Czas honoru": Gwiazdy serialu wracają na plan już za miesiąc!

Pod koniec kwietnia rozpoczną się zdjęcia do 7. serii "Czasu honoru"! Wiadomo już, że akcja nowych odcinków rozgrywać się będzie tuż przed i podczas Powstania Warszawskiego. - Nie mogę się doczekać wejścia na plan - napisał w czwartek na swojej stronie Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski.- Pochłaniam scenariusze... Cała historia rozegra się podczas Powstania Warszawskiego. Zapewniam, że będzie się działo! - poinformował swoich fanów na Facebooku Maciej Zakościelny, potwierdzając przy okazji, że pierwszy klaps na planie 7. serii "Czasu honoru" padnie dokładnie za miesiąc - tuż po Wielkanocy.

To, że akcja nowych odcinków trzykrotnie nagrodzonego Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu cofnie się do 1944 roku (a zdradził to w jednym z wywiadów producent Michał Kwieciński), oznacza, że do obsady serialu wróci... Antoni Pawlicki, czyli Janek Markiewicz.

Reklama

- Janek powróci z niebytu, kiedy będziemy robić serię o Powstaniu Warszawskim - powiedział jeszcze przed emisją 6. serii "Czasu honoru" Michał Kwieciński, a jego słowa potwierdził w rozmowie z prowadzącymi program "Pytanie na śniadanie" Antoni Pawlicki.

- Mój bohater nie pojawi się w 6. sezonie, ale wróci w następnym - wyznał wtedy aktor (przypomnijmy, że grany przez Antoniego Pawlickiego Janek został zastrzelony w finałowym odcinku 5. serii serialu).

Za miesiąc na planie ponownie spotka się cała czwórka odtwórców ról głównych bohaterów "Czasu honoru" - Antoni Pawlicki (Janek Markiewicz), Maciej Zakościelny (Bronek Woyciechowski), Jan Wieczorkowski (Władek Konarski) i Jakub Wesołowski (Michał Konarski).

- Ja tę czwórkę aktorów uwielbiam! Są jak moi synowie, traktuję ich jako jedność. Bardzo żałowałem, że jeden z nich musiał zginąć - twierdzi Michał Kwieciński, dodając, że bardzo się cieszy, iż znów będzie miał okazję pracować ze wszystkimi.

Powrotem do 1944 roku twórcy serialu chcą uczcić przypadającą w tym roku 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Nowe odcinki "Czasu honoru" być może trafią na antenę Dwójki już we wrześniu.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje