Reklama

"Czas honoru 7": Wojciech Majchrzak o nowym sezonie serialu

Trwają zdjęcia do siódmego sezonu "Czasu honoru", którego akcja będzie się rozgrywać w czasie powstania warszawskiego. Decyzja TVP o nakręceniu serii związana jest z wysoką popularnością serialu oraz obchodami 70. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.Akcja siódmej serii "Czasu honoru" osadzona jest między czwartym a piątym sezonem. Oznacza to, że do obsady powróci Antoni Pawlicki, odtwórca roli Janka, który zginął w ostatnim odcinku serii piątej.

- Fani czuli się zawiedzeni, że nie powstała do tej pory seria opowiadająca o powstaniu warszawskim. 70-lecie powstania spowodowało, że jednak znalazły się pieniądze i można było to zrealizować. Mój bohater jest dowódcą kompanii walczącej w powstaniu. Pojawi się też postać z mojej rodziny, nie będę jednak na razie zdradzał szczegółów - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Wojciech Majchrzak.

Twórcy wiernie odwzorowali realia epoki i zadbali o to, by siódma seria nie zaburzyła fabularnej ciągłości między czwartą a piątą odsłoną "Czasu honoru". Pojawią się wątki wojenne oraz problemy, z jakimi bohaterowie zmagali się w owym czasie.

- Myślę, że sukces tego serialu wynika z fascynacji historią młodych ludzi. Z sezonu na sezon - i sam też to czuję, bo akurat wszedłem w ten świat w trzeciej serii - jest coraz większe zainteresowanie - mówi Majchrzak.

Prace nad siódmą serią "Czasu honoru" o powstaniu warszawskim potrwają do końca wakacji. 

Reklama

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Majchrzak | Czas honoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje