Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nas czeka?

Już we wrześniu na ekrany telewizorów trafi trzecia seria serialu "Czas honoru". "Mam poczucie, że robimy coś nadzwyczajnego. W tej serii będzie dużo nowych twarzy i wątków" - powiedział dziennikarzom Michał Kwieciński, producent serialu.

Podczas piątkowej konferencji prasowej, 16 lipca, twórcy zapowiadali, że trzecia seria, mimo mniejszego budżetu, nie będzie odstawała od pozostałych, i że dostarczy widzom równie gorących emocji.

Reklama

"W każdym z odcinków pojawią się sceny sensacyjne, trochę miłości i walka wywiadów. Będzie, co oglądać" - zapowiadał na piątkowej konferencji producent Michał Kwieciński.

W związku z nowym wątkiem, jakim są wywiady: radziecki, niemiecki i polski, pojawią się nowi aktorzy: Paweł Małaszyński, Wojciech Majchrzak, Tomasz Dedek, Mirosław Baka czy Karolina Gruszka.

"Nie było mi trudno dołączyć do grupy chłopaków na planie Czasu honoru, choć są już bardzo zgrani ze sobą. Atmosfera jest fenomenalna, bardzo dobrze się nam pracuje" - mówił Paweł Małaszyński.

"Nie byłem i właściwie nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak ciężkie to były czasy. Tam ludzie ginęli za to, że upiekli sobie chleb. Zrobiłem już dużo ról, które opierały się o czas wojny, ale nadal nie potrafię pojąć okropności tamtego okresu. Bardzo ważne jest to, że powstają takie filmy. Nasza historia jest tak bogata, że powinniśmy ją pokazywać" - powiedział dziennikarzom Paweł Małaszyński.

W trzeciej części serialu "Czas Honoru" wystąpili m.in. Jakub Wesołowski, Paweł Małaszyński, Antoni Pawlicki, Magdalena Różczka, Piotr Adamczyk, Karolina Gruszka, Tomasz Dedek, Wojciech Majchrzak, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny.

Reżyserią serialu o czasach II wojny światowej zajęli się: Michał Rosa, Michał Kwieciński, Waldemar Krzystek, Michał Rogalski.

Emisja rozpocznie się 19 września na antenie Drugiego Programu Telewizji Polskiej. Trzecia serial liczy 13 odcinków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje