Reklama

Blacklist

Czarna lista

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czarna lista": Poznajcie bohaterów "Czarnej listy"

"Czarna lista" to serial o nietypowej współpracy pomiędzy FBI i najbardziej poszukiwanym przez agencję przestępcą - enigmatycznym Redem (w tej roli James Spader). Razem będą musieli schwytać najgroźniejszych i najbardziej nieuchwytnych terrorystów, o których istnieniu agenci nie mieli nawet pojęcia. Aż do czasu, gdy Red pokazał mi swoję czarną listę. Jaki ma w tym interes? Poznajcie fantastycznych bohaterów serialu!


Reklama

Raymond "Red" Reddington (w tej roli James Spader) jest najbardziej poszukiwanym przestępcą na świecie. Nagle postanawia dobrowolnie oddać się w ręce władz pod jednym warunkiem: będzie współpracował tylko z Eizabeth Keen. W zamian obiecuje podać listę najgroźniejszych przestępców, z którymi współpracował.

Elizabeth Keen: "Red" uważa agentkę Keen (w tej roli Megan Boone) za wyjątkową. Elizabeth jest bowiem niezwykle zdolną profilerką, która właśnie zaczęła swoją służbę w FBI. I od razu trafiła jej się sprawa wielkiego kalibru!

Harold Cooper (Harry Lenix) jest przełożonym Liz iurodzonym cynikiem, któremu nie umknie żaden szczegół. W agencji zajmuje się walką z terroryzmem.

Donald Ressler (Diego Klattenhoff) jest twardym i zdeterminowanym agentem, który ścigał Reda przez większą część swojej kariery w agencji. Dobrze go zna i wie, że za jego pojawieniem się kryje się sekretny motyw.

Tom Keen (Ryan Eggold) jest mężem pięknej Elizabeth Keen. Na pozór jest kochającym i czułym partnerem, jednak kryje pewną mroczną tajemnicę.

AXN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje