Reklama

CSI: Miami

CSI: Kryminalne zagadki Miami

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 505
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Luke Perry w kolejnej odsłonie serialu "CSI"

Po serii "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" przyszedł czas na nowy spin-off. Serial opowiada o oddziale zajmującym się śledztwami związanymi z cyberprzestępczością. 

Jego bohaterką będzie Avery Ryan (Patricia Arquette), cyberpsycholog, której postać wzorowana jest na Mary Aiken - prawdziwej specjalistce w dziedzinie zwalczania przestępczości w sieci. Warto dodać, że Aiken stała się nie tylko inspiracją do stworzenia postaci agentki specjalnej, ale także zajmie się produkcją serialu.

Będzie to pierwsze seria CSI, której główną bohaterką będzie kobieta. Najnowsza część jest nieoficjalnie zatytułowana "CSI: Cyber" i zostanie wyemitowana na antenie CBS.

Obok Patricii Arquette w produkcji zobaczymy weterana serialu "Beverly Hills, 90210", Luke’a Perry’ego. Aktor wcieli się w rolę Nicka Daltona, który, pracując wcześniej jako agent FBI, teraz stanie na czele jednostki walczącej z cyberprzestępczością. Dalton po zakończeniu pracy w agencji zdecyduje przenieść się do Waszyngtonu, gdzie będzie szukał szczęścia w prywatnym sektorze. Ta postać  poważnie namiesza. Za jego sprawą widzowie poznają tajemnice z przeszłości agentki Ryan.

Do obsady dołączył James Van Der Beek (“Friends with Better Lives"), który zagra agenta FBI Elijah Mundo. Widzowie będą mogli zobaczyć także Charleya Koontza (“Community") jako agenta Daniela Grummitza, Peter MacNicol (“Wzór") jako przełożonego Avery - Stavrosa Siftera oraz Shada Mossa, który wcieli się w postać Brodiego "BabyFace’a" Nelsona.

Twórcy oryginalnego "CSI", Anthony E. Zuiker, Carol Mendelsohn oraz Ann Donahue, wspólnie napiszą scenariusz do nowej serii. CBS przewiduje, że serial pojawi się na antenie w połowie 2015 roku.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patricia Arquette | Luke Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje