Reklama

CSI: Miami

CSI: Kryminalne zagadki Miami

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec sielanki

Eddie Cibrian, którego znamy z "CSI: Miami", wywołuje mieszane uczucia wśród widowni. Jedni za nim szaleją, a inni... nienawidzą. Wszystkiemu jest winny gorący romans!

Wielbiciele "CSI: Miami" szybko rozpoznają Eddiego Cibriana. To właśnie on w 8. serii serialu (w roku 2009) dołączył do zespołu śledczych i wypełnił pustkę, którą pozostawił po swoim odejściu Adam Rodriguez, odtwórca roli Erika Delko. Jednak większość widzów wciąż kojarzy Eddiego ze skandalicznym romansem...

Reklama

Szaleńczo zakochani


Przez 8 lat Cibrian był mężem Brandi Glanville i ojcem dwóch synów Masona i Jake’a. To się zmieniło, gdy na początku 2009 roku poznał na planie filmu "Zorza polarna" piosenkarkę country LeAnn Rimes i wpadł po uszy. Romans rozwinął się błyskawicznie, chociaż oboje byli jeszcze w innych związkach. Kolorowa prasa jak oszalała zaczęła publikować zdjęcia z ich potajemnych spotkań oraz licznych pocałunków.

Cibrian występował wtedy w "CSI: Miami" i jego wyczyny nie przypadły do gustu producentom. Podwójna zdrada nie spodobała się również widzom. Eddiemu to nie przeszkadzało. On i LeAnn rozwiedli się z partnerami w połowie 2010 roku, by jeszcze w grudniu ogłosić swoje zaręczyny.

Wtedy Cibrian próbował ocieplić wizerunek.

- Zakochałem się w LeAnn, bo mimo ogromnego sukcesu pozostała normalną i kochającą życie kobietą. Jesteśmy tylko ludźmi. Popełniamy błędy, na których się uczymy - zapewniał w jednym z wywiadów. Pół roku później, nadal szaleńczo zakochani, wzięli ślub. 

Na planie mieli go dość!

Kiedy kwitł romans Eddiego i LeAnn, aktor grał w "CSI: Miami". Producenci byli oburzeni tym, że media rozpisywały się o jego zdradzie i nie przedłużyli z nim kontraktu na 9. serię. Nieoficjalnie szeptano, że Eddie nie znalazł przyjaciół na planie, a tylko zraził do siebie kolegów swoim zachowaniem.

- Notorycznie opowiadał o zwariowanych eskapadach z LeAnn. Nikt nie żałuje, że odszedł. Był dupkiem - zdradziła osoba z ekipy pracującej na planie "CSI...".

Początek koszmaru?

Media nie dawały za wygraną, a dziennikarze prosto w twarz wypominali mu niewierność. Zaczęły się kłopoty LeAnn, która wdała się w kłótnie z użytkownikami Twittera. Fani nieustannie pisali, że rozbiła rodzinę i dopuściła się zdrady. Piosenkarka próbowała odpierać ataki.

Bezskutecznie. Coraz częściej zamieszczała w Internecie swoje zdjęcia w bikini, czym rozjuszała Eddiego, który zabronił jej korzystania z Twittera. Na początku września 2012 roku Rimes nie wytrzymała presji i zgłosiła się na terapię, by uporać się z lękami i stresem. Jej znajomi twierdzą, że od kilku miesięcy stała się chorobliwie zazdrosna o męża.

Podobno tuż przed podjęciem leczenia dzwoniła z płaczem do znajomych wyznając, że martwi się o to, co Eddie robi, kiedy spędza czas poza domem. Czyżby znudził się młodą, histeryczną żoną? Cóż, od kiedy Cibrian związał się z LeAnn, jego kariera stanęła w miejscu.


nex

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | CSI: Kryminalne zagadki Miami | Eddie Cibrian | LeAnn Rimes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje