Reklama

Cougar Town: Miasto kocic

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 66
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znowu zagrają razem

Courteney Cox-Arquette, gwiazdę sitcomu "Cougar Town", odwiedzi koleżanka z planu kultowych "Przyjaciół". Gościnnie w nowym serialu stacji ABC pojawi się odtwórczyni roli Phoebe, czyli Lisa Kudrow. Jak się okazuje, jest to dopiero początek "przyjacielskiej" współpracy.

"Cougar Town" to nowa amerykańska produkcja, która cieszy się sporą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i nieco starszej publiczności. Bohaterka serialu - Jules, to odważna 40-latka, która rozwodzi się z mężem i postanawia samotnie wychować nastoletniego syna.

Reklama

Courteney Cox- Arquette, wciela się w główną bohaterkę, a także jest producentką serialu.

Arquette i Kudrow współpracowały przez długie lata na planie "Przyjaciół", a dzięki "Cougar Town" będą miały okazję to powtórzyć. Serialowa Phoebe zagości w kilku epizodach produkcji - zagra lekarkę głównej bohaterki - podaje serwis WENN.

"Będzie ona (Kudrow - przyp. red.) grać dermatolożkę, do której moja bohaterka nie jest w stanie przestać chodzić, pomimo że ta, wcale nie pała do niej sympatią" - opisuje nową postać producentka "Cougar Town".

"Jednak jest ona najlepsza w całym mieście, dlatego Jules uzależnia się od jej usług" - dodaje.

Brzmi tajemniczo? O co dokładnie chodzi w relacjach między paniami dowiemy się niebawem - kolejne odcinki będą kręcone już w listopadzie. Na ich rezultaty trzeba będzie poczekać do następnego roku.

Cox-Arquette zdradziła też plany dotyczące innych swoich byłych "przyjaciół".

Rozważa, aby do obsady "Cougar Town" dołączyli Jennifer Aniston oraz Matthew Perry, czyli serialowi Rachel i Chandler.

Ten ostatni nie jest jednak przekonany do projektu.

"Zapytałam Matthew czy chciałby zagrać mojego chłopaka, ten jednak odmówił twierdząc, że jest to wtórny pomysł w kontekście związku Chandler-Monika, który stał się osią fabuły Przyjaciół pod koniec serialu" - wyjaśnia Arquette.

Inaczej ma się jednak sprawa z Aniston, która w "Przyjaciołach" grała najbliższą koleżankę Cox, ale oprócz tego, jest nią także w życiu prywatnym.

"Bardzo chciałabym ją mieć w swoim show. Oczywiście nie nastąpi to zbyt szybko, zwłaszcza po wprowadzeniu do serialu postaci granej przez Lisę Kudrow" - zdradza gwiazda "Cougar Town".

Producentka widzi tez inne przeszkody: "Aniston w rzeczywistości jest dużo młodsza ode mnie Choć w Przyjaciołach grała moją rówieśniczkę, nie stanie się tak w przypadku Cougar Town".

"Myślę jednak, że znajdziemy jej równie ciekawą rolę" - dodaje.

Od dawna pojawiają się też informacje, że trwają rozmowy dotyczące wskrzeszenia samych "Przyjaciół", jednak na razie nic nie jest w tej sprawie potwierdzone.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje