Reklama

Cougar Town: Miasto kocic

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 66
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To koniec ich małżeństwa!

Amerykańska para aktorska Courtney Cox (znana z serialu "Cougar Town: Miasto kocic") i David Arquette postanowili się rozwieść. Aktor złożył już pozew do sądu, w którym wyjaśnia, że dzieli ich zbyt wiele rzeczy...


Reklama

Ich związek rozpadł się już ponad dwa lata temu, ale żadne z nich nie miało odwagi, by złożyć pozew rozwodowy. 12 czerwca minęło 13 lat od ślubu aktorskiej pary.

Wtedy właśnie Arquette postanowił zakończyć fikcyjny związek. Aktor chce zatrzymać przy sobie 8-letnią córkę Coco. Nie wynajął jednak adwokata, sam będzie występował przed sądem.

Para spotkała się w 1995 roku na planie filmu "Krzyk". Cztery lata później postanowili związać się na stałe.

Ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku. Wystosowali wówczas oficjalne pismo do prasy: "Zdecydowaliśmy się na trudny krok, ale mamy nadzieję, że nasi przyjaciele, rodzina, fani i media uszanują to i nie będą zadawać dodatkowych pytań" - napisali.

Pomimo rozstania Cox i Arquette przyjaźnią się. We wspólnie udzielonym wywiadzie Courtney Cox powiedziała: "Na zawsze zostaniemy rodziną. Bez znaczenia czy żyjemy pod jednym dachem, czy na dwóch różnych półkulach na ziemi".


swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje